Bahrain-Victorious: Colbrelli in stabiele toestand in ziekenhuis
SANT FELIU DE GUIXOLS (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli is volgens zijn ploeg Bahrain-Victorious in stabiele toestand naar het ziekenhuis vervoerd. De wielerploeg bedankt de organisatie van de Ronde van Catalonië en de medici voor hun steun en hulp.
Na de eerste rit van de Ronde van Catalonië zakte Colbrelli in Sant Feliu de Guíxols in elkaar. Medici zouden de 31-jarige Italiaan een hartmassage hebben gegeven, waarna de renner naar het ziekenhuis werd gebracht voor nader onderzoek.
"Na de sprint was Colbrelli bewusteloos. Hij onderging verdere medische hulp en zijn toestand was stabiel toen hij in een ambulance naar Hospital Universitari de Girona werd gebracht om zijn toestand verder te onderzoeken. Bahrain-Victorious wil de organisatoren en de medische teams bedanken voor hun steun en hulp", schreef de ploeg in een korte update op sociale media.
Colbrelli werd vorig jaar Europees kampioen en schreef Parijs-Roubaix op zijn naam. Hij stapte onlangs wegens bronchitis uit Parijs-Nice. Om die reden moest hij zich afgelopen weekend ook afmelden voor Milaan-Sanremo.
De Australiër Michael Matthews (Team BikeExchange) won, voor Colbrelli, de eerste etappe.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
18 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.
23 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).
1 dag geleden