Bahrain-Victorious: Colbrelli in stabiele toestand in ziekenhuis
SANT FELIU DE GUIXOLS (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli is volgens zijn ploeg Bahrain-Victorious in stabiele toestand naar het ziekenhuis vervoerd. De wielerploeg bedankt de organisatie van de Ronde van Catalonië en de medici voor hun steun en hulp.
Na de eerste rit van de Ronde van Catalonië zakte Colbrelli in Sant Feliu de Guíxols in elkaar. Medici zouden de 31-jarige Italiaan een hartmassage hebben gegeven, waarna de renner naar het ziekenhuis werd gebracht voor nader onderzoek.
"Na de sprint was Colbrelli bewusteloos. Hij onderging verdere medische hulp en zijn toestand was stabiel toen hij in een ambulance naar Hospital Universitari de Girona werd gebracht om zijn toestand verder te onderzoeken. Bahrain-Victorious wil de organisatoren en de medische teams bedanken voor hun steun en hulp", schreef de ploeg in een korte update op sociale media.
Colbrelli werd vorig jaar Europees kampioen en schreef Parijs-Roubaix op zijn naam. Hij stapte onlangs wegens bronchitis uit Parijs-Nice. Om die reden moest hij zich afgelopen weekend ook afmelden voor Milaan-Sanremo.
De Australiër Michael Matthews (Team BikeExchange) won, voor Colbrelli, de eerste etappe.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
6 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
9 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
12 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
12 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
13 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
17 uur geleden