Bahrain-Victorious: Colbrelli in stabiele toestand in ziekenhuis
SANT FELIU DE GUIXOLS (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli is volgens zijn ploeg Bahrain-Victorious in stabiele toestand naar het ziekenhuis vervoerd. De wielerploeg bedankt de organisatie van de Ronde van Catalonië en de medici voor hun steun en hulp.
Na de eerste rit van de Ronde van Catalonië zakte Colbrelli in Sant Feliu de Guíxols in elkaar. Medici zouden de 31-jarige Italiaan een hartmassage hebben gegeven, waarna de renner naar het ziekenhuis werd gebracht voor nader onderzoek.
"Na de sprint was Colbrelli bewusteloos. Hij onderging verdere medische hulp en zijn toestand was stabiel toen hij in een ambulance naar Hospital Universitari de Girona werd gebracht om zijn toestand verder te onderzoeken. Bahrain-Victorious wil de organisatoren en de medische teams bedanken voor hun steun en hulp", schreef de ploeg in een korte update op sociale media.
Colbrelli werd vorig jaar Europees kampioen en schreef Parijs-Roubaix op zijn naam. Hij stapte onlangs wegens bronchitis uit Parijs-Nice. Om die reden moest hij zich afgelopen weekend ook afmelden voor Milaan-Sanremo.
De Australiër Michael Matthews (Team BikeExchange) won, voor Colbrelli, de eerste etappe.
Meer uit Sport
GERNO DI LESMO (ANP) - Yamaha heeft twee grote transfers bekendgemaakt in de MotoGP. Oud-wereldkampioen en huidig WK-leider Jorge Martín en de opkomende ster Ai Ogura komen vanaf 2027 uit voor het Japanse fabrieksteam.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.
10 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
18 uur geleden