Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bagnaia na zege in TT: eindelijk laten zien hoe sterk ik ben

Bagnaia na zege in TT: eindelijk laten zien hoe sterk ik ben

ASSEN (ANP) - De zege in de TT van Assen kwam als geroepen voor Francesco Bagnaia. De laatste twee races in de MotoGP viel hij uit, dus de coureur van Ducati smachtte naar een succesje. "Ik moest wel even wennen, want ik reed 24 rondes langer aan de leiding dan in mijn vorige race", zei de Italiaan aan de finish. Die vorige race was een week geleden de Grote Prijs van Duitsland, waarin hij na twee rondjes al naast de baan lag.

"Ik ben onbeschrijflijk blij met deze overwinning. De twee races hiervoor waren moeilijk te verteren. Ik was wel degelijk competitief, maar kon dat niet belonen met een resultaat. Hier in Assen heb ik laten zien hoe sterk ik ben", zei Bagnaia, die vorig jaar als tweede eindigde in het wereldkampioenschap.

Het was een lange race, vond hij. Bagnaia leidde van start tot finish en moest 26 ronden lang de concurrentie van zich af zien te houden. "Ik moet zeggen dat het team fantastisch werk heeft gedaan; de motor was snel en goed. Op een gegeven moment begon het een beetje te regenen en was ik even bang dat het gevolgen zou hebben, maar ik kon de race uiteindelijk goed afmaken."

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

3 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

5 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

7 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

7 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

7 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

9 uur geleden