Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bagageafhandelaars Heathrow blazen staking op vrijdag af

Bagageafhandelaars Heathrow blazen staking op vrijdag af

LONDEN (ANP/AFP) - Bagageafhandelaars op de Londense luchthaven Heathrow hebben een driedaagse staking die vrijdag zou beginnen afgeblazen. Volgens de vakbond Unite heeft werkgever Menzies een verbeterd loonvoorstel gedaan en wordt uit goede wil daarom afgezien van de staking. Een staking die staat gepland tijdens de jaarwisseling is nog niet afgeblazen.

Unite zegt dat bagage- en vrachtafhandelaar Menzies in staat zou zijn om een verbeterd voorstel te doen en dat heeft het dan ook gedaan. Menzies zegt te hopen dat het voorstel wordt geaccepteerd en dat de werkzaamheden tijdens de drukke feestdagenperiode zonder verstoringen kunnen worden uitgevoerd. Een staking die op 29 december moet beginnen en duurt tot 1 januari hangt af van de uitkomst van de stemming over het nieuwe bod, aldus Unite.

Het Verenigd Koninkrijk kampt met een golf van stakingen om hogere lonen af te dwingen vanwege de hoge inflatie. Zo gaan ook medewerkers van de grenspolitie op Heathrow en andere Britse luchthavens staken, net als de verkeerspolitie in delen van het land. Ook onder meer postbezorgers, spoormedewerkers en verplegers hebben het werk neergelegd.

Meer uit Financieel

Onderzoek: mkb'ers terughoudend met investeringen

UTRECHT (ANP) - Mkb-ondernemers in Nederland zijn terughoudend met het doen van investeringen. Dat komt naar voren uit onderzoek naar meer dan 7000 jaarrekeningen van bedrijven door SRA, de grootste vereniging van accountantskantoren werkzaam voor het mkb.

1 uur geleden
Tientallen reizigers Transavia missen vlucht door rijen Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol was in de nacht van zaterdag op zondag sprake van lange rijen voor de incheckbalies van Transavia. Tientallen mensen hebben daardoor hun vlucht gemist, bevestigt een woordvoerster van de luchtvaartmaatschappij na berichtgeving door De Telegraaf.

2 uur geleden
Iraakse premier naar VS voor olie- en gasdeals

BAGDAD (ANP/RTR) - De Iraakse premier Ali al-Zaidi brengt maandag een bezoek aan Washington om de banden met de Verenigde Staten aan te halen. Naar verwachting gaan de landen ook olie- en gasdeals tekenen als onderdeel van een breder streven naar samenwerking op het gebied van economie, handel en investeringen.

4 uur geleden
Baas Volkswagen denkt fabriekssluitingen te kunnen voorkomen

BERLIJN (ANP/DPA) - Topman Oliver Blume van autoconcern Volkswagen stelt dat de autofabrikant fabriekssluitingen kan voorkomen bij de uitvoering van de geplande kostenbesparingen. "Er zijn slimmere oplossingen dan het sluiten van fabrieken", heeft Blume zondag gezegd in een interview met de Duitse krant Bild am Sonntag.

6 uur geleden
Grote Indiase bank schrapt duizenden banen

MUMBAI (ANP/BLOOMBERG) - De HDFC Bank, een van de grootste banken van India, heeft duizenden banen geschrapt. Uit het dit weekend verschenen jaarverslag van de bank kwam naar buiten dat het personeelsbestand in het boekjaar tot en met maart met ruim 3300 is gekrompen. Vooral administratief en ondersteunend personeel moest vertrekken. Hun totaal nam met meer dan 8000 af. Op andere plekken binnen het concern werden ook weer mensen aangenomen.

7 uur geleden
Topvrouw Daimler: vrachtwagenindustrie in gevaar door CO2-regels

STUTTGART (ANP) - De Europese vrachtwagenindustrie wordt in haar voortbestaan bedreigd. Daarvoor waarschuwt Karin Rådström, topvrouw van truckbouwer Daimler, zondag in een interview met het Duitse persbureau dpa. "Als de CO2-regelgeving niet wordt aangepast, zet Europa het concurrentievermogen van zijn vrachtwagenindustrie op het spel."

9 uur geleden
Bloomberg: EU wil bedrijven helpen bij beperken banden met China

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie werkt aan een 'solidariteitsinstrument' om bedrijven te ondersteunen die hun toeleveringsketens voor kritieke grondstoffen verleggen, zodat ze minder afhankelijk worden van China. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden.

1 dag geleden