
Badmintonners Piek en Seinen na tweede zege naar kwartfinale
TOKIO (ANP) - Badmintonners Selena Piek en Cheryl Seinen hebben maandag ook hun tweede poulewedstrijd in het vrouwendubbel gewonnen. Het Nederlandse duo was met 21-6 21-10 veel te sterk voor Doha Hany en Hadia Hosny uit Egypte. Met de overwinning plaatst het duo zich voor de kwartfinale.
In de derde groepswedstrijd moeten Piek en Seinen het om de groepswinst dinsdag nog opnemen tegen het als derde geplaatste Japanse dubbel Mayu Matsumoto en Wakana Nagahara, dat ook de eerste twee wedstrijden won.
Het Nederlandse duo versloeg zaterdag in de eerste wedstrijd het Canadese koppel Rachel Honderic en Kristen Tsai met 16-21 21-14 21-15.
Meer uit Sport
MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.
17 uur geledenZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.
20 uur geledenROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).
20 uur geleden