Badmintonner Kweekel prolongeert titel op NK, primeur voor Mayer
ALMERE (ANP) - Badmintonner Joran Kweekel heeft bij de NK in Almere zijn nationale titel geprolongeerd. De als tweede geplaatste Kweekel won in de finale in drie games van Aram Mahmoud: 21-13 22-24 21-10. Chloë Mayer veroverde voor het eerst in haar carrière de Nederlandse titel in het enkelspel. Ze versloeg Amy Tan in twee games: 26-24 21-13.
De titels in het dubbelspel gingen naar de koppels Imke van der Aar en Alyssa Tirtosentono en naar Andy Buijk en Ruben Jille. Van der Aar en Tirtosentono waren in de finale in twee games te sterk voor Kelly van Buiten en Kirsten de Wit (21-16 21-14). Buijk en Jille rekenden af met Ties van der Lecq en Brian Wassink: 21-13 21-12.
De titel in het gemengd dubbelspel ging naar Wassink en Jaymie Laurens. Zij versloegen Van der Lecq en Tirtosentono in drie games: 21-14 18-21 en 21-16.
Mark Caljouw en de koppels Debora Jille/Cheryl Seinen en Ruben Tabeling/Selena Piek deden niet mee aan de NK. Ze kwamen in actie op een toernooi in Thailand.
Meer uit Sport
BREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.
20 uur geledenSIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.
22 uur geleden