Badmintonner Caljouw verliest kwartfinale op EK
KIEV (ANP) - Badmintonner Mark Caljouw is er niet in geslaagd de halve finales van de Europese kampioenschappen in Kiev te bereiken. De als vijfde geplaatste Nederlander verloor in een spannende kwartfinale van de Deen Hans-Kristian Vittinghus: 21-19 17-21 21-15.
Selena Piek en Cheryl Seinen plaatsten zich voor de halve finales van het vrouwendubbel. Ze klopten in de kwartfinales het Deense koppel Alexandra Bøje en Mette Poulsen: 17-21 21-19 21-12. Piek en Seinen zijn als vierde geplaatst. Ze stuiten zaterdag in de halve eindstrijd op het als tweede geplaatste Britse duo Chloe Birch en Lauren Smith.
Piek werd eerder op vrijdag samen met Robin Tabeling uitgeschakeld in de kwartfinales van het gemengddubbel. Het als derde geplaatste Duitse koppel Mark Lamsfuss/Isabel Herttrich won in twee games: 21-8 21-12. Tabeling en Piek waren de nummers 5 van de plaatsingslijst in Kiev.
Meer uit Sport
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.
56 minuten geledenMILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.
57 minuten geledenMILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
2 uur geleden