
Badmintonner Caljouw verliest kwartfinale op EK
KIEV (ANP) - Badmintonner Mark Caljouw is er niet in geslaagd de halve finales van de Europese kampioenschappen in Kiev te bereiken. De als vijfde geplaatste Nederlander verloor in een spannende kwartfinale van de Deen Hans-Kristian Vittinghus: 21-19 17-21 21-15.
Selena Piek en Cheryl Seinen plaatsten zich voor de halve finales van het vrouwendubbel. Ze klopten in de kwartfinales het Deense koppel Alexandra Bøje en Mette Poulsen: 17-21 21-19 21-12. Piek en Seinen zijn als vierde geplaatst. Ze stuiten zaterdag in de halve eindstrijd op het als tweede geplaatste Britse duo Chloe Birch en Lauren Smith.
Piek werd eerder op vrijdag samen met Robin Tabeling uitgeschakeld in de kwartfinales van het gemengddubbel. Het als derde geplaatste Duitse koppel Mark Lamsfuss/Isabel Herttrich won in twee games: 21-8 21-12. Tabeling en Piek waren de nummers 5 van de plaatsingslijst in Kiev.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Keniaanse atlete Ruth Chepngetich is voor drie jaar geschorst. De wereldrecordhoudster op de marathon heeft toegegeven dat ze een verboden middel heeft gebruikt. Door haar bekentenis heeft de Athletics Integrity Unit (AIU) haar dopingschorsing met een jaar gereduceerd. Normaal gesproken geldt een schorsing van vier jaar.
37 minuten geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen heeft zich bij de WK baanwielrennen in Chili via een omweg alsnog geplaatst voor de kwartfinales van het onderdeel keirin. De veelvoudig wereldkampioen slaagde er niet in om in zijn heat bij de eerste twee te eindigen, maar won zijn race in de herkansingen, waarin telkens vier renners reden om één ticket.
42 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Trainer Chauncey Billups van de basketballers van Portland Trail Blazers en guard Terry Rozier van Miami Heat zijn gearresteerd. Ze worden verdacht van illegale gokpraktijken.
50 minuten geledenSANTIAGO (ANP) - Hetty van de Wouw heeft zich bij de WK baanwielrennen in Chili rechtstreeks geplaatst voor de tweede ronde van het sprinttoernooi. De 27-jarige Brabantse was in de kwalificaties over 200 meter goed voor de tweede tijd: 10,339. De snelste vier vrouwen mogen de eerste ronde overslaan.
53 minuten geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen moet zich bij de WK baanwielrennen in Chili via de herkansingen zien te plaatsen voor de kwartfinales van het onderdeel keirin. De veelvoudig wereldkampioen slaagde er niet in om in zijn heat bij de eerste twee te eindigen.
58 minuten geledenJAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser (24) is bij de WK in Jakarta negende geworden in de meerkampfinale. Visser kwam tot een totaal van 52,299 punten. Het goud in die finale ging naar de onder neutrale vlag turnende Russin Angelina Melnikova (55,066).
1 uur geledenMADRID (ANP) - MotoGP-coureur Marc Márquez komt dit seizoen niet meer in actie vanwege een schouderblessure die hij eerder deze maand opliep. Dat maakt zijn team Ducati donderdag bekend. Eind september verzekerde hij zich met nog vijf races te gaan al van zijn zevende wereldtitel in de MotoGP.
4 uur geleden