Badmintonduo's Tabeling/Piek en Jille/Seinen naar finale
ALMERE (ANP) - De Nederlandse badmintonners Robin Tabeling en Selena Piek hebben de finale van het gemengd dubbelspel van het Dutch Open bereikt. Het als eerste geplaatste duo versloeg in de halve eindstrijd de Engelsen Gregory Mairs en Jenny Moore met 21-14 21-14.
Tabeling en Piek treffen zondag in de finale met Callum Hemming en Jessica Pugh opnieuw twee Engelsen. De als tweede geplaatste Britten waren met 21-16 21-19 te sterk voor de Denen Mads Vestergaard en Christine Busch.
Debora Jille en Cheryl Seinen drongen in Almere door tot de finale van het vrouwendubbelspel. De nummers 2 van de plaatsingslijst wonnen met 21-11 18-21 21-16 van Huang Yu-Hsun en Lin Sih Yun uit Taiwan.
Jille en Seinen spelen zondag in de eindstrijd tegen het als eerste geplaatste duo Chloe Birch en Lauren Smith uit Engeland. Die twee schakelden de Amerikaanse tweelingzussen Annie en Kerry Xu uit met 21-14 21-15.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
33 minuten geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
1 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
5 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
5 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
7 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden