Badmintonduo Tabeling/Piek verliest weer en is uitgeschakeld
PARIJS (ANP) - Badmintonners Robin Tabeling en Selena Piek zijn op de Olympische Spelen in Parijs uitgeschakeld in het gemengd dubbel. Het Nederlandse duo verloor met 2-0 van de regerend wereldkampioenen Seo Seung Jae en Chae Yu Jung uit Zuid-Korea: 21-16 21-12.
Tabeling en Piek gingen een dag eerder onderuit tegen het Thaise duo Dechapol Puavaranukroh en Sapsiree Taerattanachai (21-14 21-16). Alleen de eerste twee teams uit de poule kwalificeren zich voor de kwartfinales. Het laatste groepsduel tegen de eveneens nog puntloze Algerijnen Koceila Mammeri en Tanina Violette Mammeri doet niet meer ter zake.
Tabeling en Piek vormden in Parijs voor de tweede keer een koppel op de Spelen. Drie jaar geleden werden ze in Tokio ook in de groepsfase uitgeschakeld. Tabeling beëindigt na de Spelen in Parijs zijn carrière.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
18 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden