Badmintonduo Tabeling/Piek verliest weer en is uitgeschakeld
PARIJS (ANP) - Badmintonners Robin Tabeling en Selena Piek zijn op de Olympische Spelen in Parijs uitgeschakeld in het gemengd dubbel. Het Nederlandse duo verloor met 2-0 van de regerend wereldkampioenen Seo Seung Jae en Chae Yu Jung uit Zuid-Korea: 21-16 21-12.
Tabeling en Piek gingen een dag eerder onderuit tegen het Thaise duo Dechapol Puavaranukroh en Sapsiree Taerattanachai (21-14 21-16). Alleen de eerste twee teams uit de poule kwalificeren zich voor de kwartfinales. Het laatste groepsduel tegen de eveneens nog puntloze Algerijnen Koceila Mammeri en Tanina Violette Mammeri doet niet meer ter zake.
Tabeling en Piek vormden in Parijs voor de tweede keer een koppel op de Spelen. Drie jaar geleden werden ze in Tokio ook in de groepsfase uitgeschakeld. Tabeling beëindigt na de Spelen in Parijs zijn carrière.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
11 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
1 dag geleden