Badmintonduo Tabeling/Piek naar laatste vier gemengd dubbelspel
SAARBRÜCKEN (ANP) - Robin Tabeling en Selena Piek hebben zich op het EK badminton bij de laatste vier van het gemengd dubbelspel geschaard. Tabeling en Piek ontdeed zich in de Duitse stad Saarbrücken in de kwartfinales met overtuigende cijfers van het Spaanse koppel Rubén García/Lucía Rodríguez. Het werd binnen een half uur 21-10 21-11.
In de halve eindstrijd neemt het Nederlandse duo het mogelijk op tegen Mathias Christiansen en Alexandra Bøje. Het Deense koppel is als eerste geplaatst.
Debora Jille en Cheryl Seinen bereikten de kwartfinales van het vrouwendubbelspel. Ze waren veel te sterk voor Julia Meyer en Leona Michalski uit Duitsland: 21-13 21-8. Jille en Seinen zijn als vierde geplaatst.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - De Britse wielrenner Chris Froome heeft zijn carrière definitief beëindigd. De viervoudig winnaar van de Tour de France zat sinds eind vorig jaar zonder ploeg.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Gianni Infantino heeft gezegd dat de halftime-show bij de finale van het WK voetbal "de meest onvergetelijke show ooit" zal worden. Dat zei de FIFA-voorzitter tegen televisiezender Fox na afloop van de zestiende finale tussen Spanje en Oostenrijk in Inglewood. Volgens Infantino wordt er in de komende dagen nog een speciaal iemand aangekondigd die in de pauze van de eindstrijd op 19 juli in East Rutherford ook in actie zal komen.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - De deelnemers aan de Tour de France zijn voor de Sagrada Família in Barcelona gepresenteerd aan duizenden wielerfans. Tijdens de anderhalf uur durende presentatie kwamen alle renners langs, met de ploeg UAE Team Emirates van viervoudig winnaar en titelverdediger Tadej Pogačar als laatste.
14 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Duitse media stellen dat Julian Nagelsmann alsnog wordt ontslagen als bondscoach van het Duitse voetbalelftal. Bild meldt dat hem al is geadviseerd om de eer aan zichzelf te houden en op te stappen.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Tadej Pogačar denkt niet alleen aan tweevoudig winnaar Jonas Vingegaard als concurrent in de jacht op zijn vijfde eindzege in de Tour de France. "Er zijn er nog wel wat meer die voor de overwinning kunnen gaan. Maar de concurrentie met Jonas is de afgelopen jaren inderdaad boeiend geweest. Ik hoop dat dat nog lang zo doorgaat, want we stuwen elkaar steeds weer naar een hoger niveau", zei de 27-jarige Sloveen van UAE Team Emirates tijdens een persconferentie in Barcelona.
15 uur geleden