Badmintonduo Piek/Tabeling wint gemengd dubbel op Dutch Open
ALMERE (ANP) - Badmintonners Selena Piek en Robin Tabeling hebben voor de tweede keer de titel in het gemengd dubbel op het Dutch Open veroverd. In het Topsportcentrum Almere won het als eerste geplaatste Nederlandse koppel in twee games van het Engelse duo Callum Hemming/Jessica Pugh (21-17 21-12).
Piek en Tabeling wonnen in 2019 ook al de titel op het toernooi in Almere.
Ook badmintonsters Cheryl Seinen en Debora Jille veroverden in het vrouwendubbel de titel. Het duo stond in de finale in de eerste game met 10-5 achter tegen het als eerste geplaatste Engelse koppel Chloe Birch/Lauren Smith, toen Smith door haar enkel ging. De Britten moesten daardoor opgeven.
Individuele titels
Het was de eerste zege van Seinen en Jille op het Dutch Open. De laatste Nederlandse zege in het vrouwendubbel dateerde van 2014, toen Selena Piek en Eefje Muskens de titel pakten.
De individuele titels van het Dutch Open gingen naar de Fransman Christo Popov en Wen Chi Hsu uit Taiwan.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
7 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
11 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.
17 uur geleden