Badmintonduo Piek/Tabeling wint gemengd dubbel op Dutch Open
ALMERE (ANP) - Badmintonners Selena Piek en Robin Tabeling hebben voor de tweede keer de titel in het gemengd dubbel op het Dutch Open veroverd. In het Topsportcentrum Almere won het als eerste geplaatste Nederlandse koppel in twee games van het Engelse duo Callum Hemming/Jessica Pugh (21-17 21-12).
Piek en Tabeling wonnen in 2019 ook al de titel op het toernooi in Almere.
Ook badmintonsters Cheryl Seinen en Debora Jille veroverden in het vrouwendubbel de titel. Het duo stond in de finale in de eerste game met 10-5 achter tegen het als eerste geplaatste Engelse koppel Chloe Birch/Lauren Smith, toen Smith door haar enkel ging. De Britten moesten daardoor opgeven.
Individuele titels
Het was de eerste zege van Seinen en Jille op het Dutch Open. De laatste Nederlandse zege in het vrouwendubbel dateerde van 2014, toen Selena Piek en Eefje Muskens de titel pakten.
De individuele titels van het Dutch Open gingen naar de Fransman Christo Popov en Wen Chi Hsu uit Taiwan.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
10 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
13 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentiniƫ voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
20 uur geleden