Badmintonduo Piek/Tabeling wint gemengd dubbel op Dutch Open
ALMERE (ANP) - Badmintonners Selena Piek en Robin Tabeling hebben voor de tweede keer de titel in het gemengd dubbel op het Dutch Open veroverd. In het Topsportcentrum Almere won het als eerste geplaatste Nederlandse koppel in twee games van het Engelse duo Callum Hemming/Jessica Pugh (21-17 21-12).
Piek en Tabeling wonnen in 2019 ook al de titel op het toernooi in Almere.
Ook badmintonsters Cheryl Seinen en Debora Jille veroverden in het vrouwendubbel de titel. Het duo stond in de finale in de eerste game met 10-5 achter tegen het als eerste geplaatste Engelse koppel Chloe Birch/Lauren Smith, toen Smith door haar enkel ging. De Britten moesten daardoor opgeven.
Individuele titels
Het was de eerste zege van Seinen en Jille op het Dutch Open. De laatste Nederlandse zege in het vrouwendubbel dateerde van 2014, toen Selena Piek en Eefje Muskens de titel pakten.
De individuele titels van het Dutch Open gingen naar de Fransman Christo Popov en Wen Chi Hsu uit Taiwan.
Meer uit Sport
BELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Merel Conijn is niet tevreden over de "bijzondere keuze" die de KNSB heeft gemaakt met betrekking tot de aanwijsplekken voor het WK allround. "Ze hebben mijn kans afgepakt om me te plaatsen voor het WK", zei Conijn na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Als het aan de gemeente Heerenveen ligt, komen de Olympische Winterspelen in 2030 naar Nederland. Of tenminste, het schaatstoernooi. "Ik denk dat we een goede kans maken", zei burgemeester Avine Fokkens-Kelder donderdagavond na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam komt niet meer in actie op de WK sprint. "Ik beëindig het seizoen op een hoogtepunt. Olympisch kampioen worden maakt mijn lijst met dromen compleet. Ik voel me erg voldaan", laat de winnares van goud op de 1000 meter in Milaan weten via sociale media.
9 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de halve finale van het toernooi van Dubai. De beste Nederlandse tennisser boekte een knappe zege op Jakub Mensik: 6-3 3-6 6-2.
10 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Max Verstappen verwacht niet dat zijn team Red Bull direct voor een zege zal meedoen in de Formule 1. Dat zei de viervoudig wereldkampioen in een live-video-interview tijdens een bijeenkomst van streamingdienst Viaplay in Hilversum in aanloop naar het begin van het seizoen. Op zondag 8 maart is de eerste race in Melbourne. "We moeten nog wel een stap maken. Daar zijn we mee bezig", aldus Verstappen, die vorig seizoen als tweede eindigde achter Lando Norris van McLaren.
15 uur geledenACAPULCO (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev is al in de tweede ronde van het toernooi in het Mexicaanse Acapulco uitgeschakeld. De 28-jarige Duitser verloor van de Serviër Miomir Kecmanovic, die voor het eerst in zijn carrière won van een speler uit de top 5 van de wereld: 3-6 7-6 (3) 6-7 (4). Zverev staat vierde op de wereldranglijst, Kecmanovic is de mondiale nummer 84.
20 uur geleden