Bad Bunny is artiest van het jaar bij MTV VMA's
NEWARK (ANP) - Bad Bunny is uitgeroepen tot de artiest van het jaar bij de MTV Video Music Awards. Die prijzen werden zondagavond uitgereikt in het Prudential Center in de stad Newark in New Jersey. De zanger uit Puerto Rico versloeg Drake, Ed Sheeran, Lizzo, Harry Styles, Jack Harlow en Lil Nas X. De award voor beste nummer van het jaar ging naar Billie Eilish voor Happier Than Ever. De prijs voor beste muziekvideo ging naar Taylor Swift.
Kendrick Lamar, Lil Nas X en Jack Harlow werden voorafgaand aan de prijsuitreiking gezien als de de grootste kanshebbers voor een MTV VMA. De artiesten waren alle drie zeven keer genomineerd. Lil Nas X en Jack Harlow verzilverden hun gezamenlijke drie nominaties in de categorieën beste samenwerking, beste visuele effecten en beste art directie. Kendrick Lamar wist ondanks al zijn nominaties uiteindelijk geen prijs in de wacht te slepen.
Nicki Minaj mocht de Michael Jackson Vanguard Award in ontvangst nemen: een speciale onderscheiding die wordt toegekend aan artiesten en regisseurs van muziekvideo's. Dove Cameron werd uitgeroepen tot beste nieuwe artiest. De plaat Harry's House van Harry Styles won de award voor beste album van het jaar.
Meer uit Buitenland
NOVOROSSISK (ANP/RTR) - Bij een grote nachtelijke Oekraïense aanval op Novorossisk zijn zeker vijf mensen gewondgeraakt en twintig panden beschadigd. Dat meldt de burgemeester.
14 minuten geledenKOEWEIT (ANP/AFP/DPA) - Boven Koeweit zijn meerdere Amerikaanse gevechtstoestellen neergestort. Dat meldt het ministerie van Defensie in dat land. De bemanning zou het volgens de woordvoerder hebben overleefd.
29 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR/AFP) - De VS hebben het VK niet gevraagd om de Britse militaire basis op Cyprus te gebruiken die werd getroffen door een droneaanval. Dat zei de Britse minister van Buitenlandse Zaken Yvette Cooper maandag.
34 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - In Iran zijn sinds het uitbreken van de oorlog al zeker 555 mensen omgekomen, zegt de Iraanse Rode Halve Maan. Iran heeft sinds zaterdag te maken met grootschalige aanvallen door Israël en de VS.
35 minuten geledenBEIJING (ANP/AFP/RTR) - China heeft maandag opnieuw opgeroepen tot een staakt-het-vuren en diplomatieke gesprekken om een einde te maken aan het conflict in het Midden-Oosten, dat inmiddels al drie dagen duurt.
1 uur geledenANKARA (ANP/AFP) - Turkije en Iran hebben in onderling overleg de grensovergangen gesloten voor dagjesmensen. Dat meldt de Turkse minister van Handel Ömer Bolat op X. Wie nog dezelfde dag de grens weer wil oversteken, kan dat tot nader order niet meer.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Na de droneaanval op een Britse luchtmachtbasis op Cyprus heeft Europese Commissievoorzitter Ursula von der Leyen gebeld met de Cypriotische president Nikos Christodoulides, schrijft ze op X.
1 uur geleden