Bad Bunny is artiest van het jaar bij MTV VMA's
NEWARK (ANP) - Bad Bunny is uitgeroepen tot de artiest van het jaar bij de MTV Video Music Awards. Die prijzen werden zondagavond uitgereikt in het Prudential Center in de stad Newark in New Jersey. De zanger uit Puerto Rico versloeg Drake, Ed Sheeran, Lizzo, Harry Styles, Jack Harlow en Lil Nas X. De award voor beste nummer van het jaar ging naar Billie Eilish voor Happier Than Ever. De prijs voor beste muziekvideo ging naar Taylor Swift.
Kendrick Lamar, Lil Nas X en Jack Harlow werden voorafgaand aan de prijsuitreiking gezien als de de grootste kanshebbers voor een MTV VMA. De artiesten waren alle drie zeven keer genomineerd. Lil Nas X en Jack Harlow verzilverden hun gezamenlijke drie nominaties in de categorieën beste samenwerking, beste visuele effecten en beste art directie. Kendrick Lamar wist ondanks al zijn nominaties uiteindelijk geen prijs in de wacht te slepen.
Nicki Minaj mocht de Michael Jackson Vanguard Award in ontvangst nemen: een speciale onderscheiding die wordt toegekend aan artiesten en regisseurs van muziekvideo's. Dove Cameron werd uitgeroepen tot beste nieuwe artiest. De plaat Harry's House van Harry Styles won de award voor beste album van het jaar.
Meer uit Buitenland
BEIROET/TYRUS (ANP/AFP) - Bij de Israëlische aanvallen op de Libanese stad Tyrus zijn maandag vier doden en 127 gewonden gevallen. Dit meldt het ministerie van Gezondheid in Libanon. Een getroffen plek was volgens de Libanese autoriteiten het Jabal Amel-ziekenhuis in de stad. Daarbij raakten vier artsen, 27 verplegers en acht andere personeelsleden gewond.
9 uur geledenGENÈVE (ANP/AFP) - De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft dinsdag het aantal vermoedelijke ebolagevallen sterk teruggebracht naar 116. Eerder meldde de organisatie meer dan negenhonderd vermoedelijke gevallen. Er zijn 330 bevestigde besmettingen en bijna vijftig doden door het virus.
10 uur geledenKYIV (ANP/RTR/AFP) - Het dodental door zware Russische aanvallen op Oekraïne is opgelopen tot zeker 22. Meer dan honderd mensen raakten gewond, melden de Oekraïense autoriteiten.
11 uur geledenBEIROET (ANP/DPA/AFP) - Israël en de Libanese beweging Hezbollah zijn doorgegaan met aanvallen op elkaar, ondanks een mededeling van president Donald Trump dat ze de wapens tijdelijk en onder voorwaarden neerleggen.
11 uur geledenANKARA (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump is van plan naar de NAVO-top in Ankara te komen, zegt gastland Turkije. Dat zou hij meermaals hebben aangegeven.
11 uur geledenMOSKOU (ANP/BLOOMBERG) - De Russische geheime dienst FSB zegt een grootschalige operatie van buitenlandse inlichtingendiensten te hebben ontdekt, waarbij spyware was geïnstalleerd op de telefoons van hoge functionarissen. Hierdoor kon volgens de FSB in het geheim informatie worden verzameld.
12 uur geledenNANYUKI (ANP/RTR) - Bij een betoging tegen de oprichting van een Amerikaanse quarantainefaciliteit in de Keniaanse plaats Nanyuki zijn volgens waarnemers twee betogers door politiekogels gedood. Honderden mensen demonstreren bij de luchtmachtbasis bij de stad tegen het plan daar een Amerikaans opvangcentrum te zetten voor Amerikanen die in contact kunnen zijn geweest met het ebolavirus en daarom nog niet naar de VS mogen reizen.
14 uur geleden