Baas Red Bull: Verstappen voornaamste kandidaat opvolging Lewis
LONDEN (ANP) - Max Verstappen staat bovenaan de verlanglijst van Mercedes als wereldkampioen Lewis Hamilton besluit te stoppen. Dat is de stellige overtuiging van Christian Horner, de baas van de huidige renstal van de Nederlandse coureur in de Formule 1, Red Bull.
"Daar twijfel ik geen moment aan", zegt Horner. "Hij is de eerste keus. Er zijn echter wel alternatieven voor Mercedes. Ze hebben bijvoorbeeld ook nog George Russell. Verder is het natuurlijk ook zo dat wij een zeer goede relatie met Max hebben. Na het komend seizoen veranderen bovendien de regels. Wie heeft dan de snelste auto? Veel zaken spelen nog een rol."
Het is daarom aan Red Bull een competitieve auto te leveren, waardoor Verstappen ook bij zijn huidige team mee kan doen om de wereldtitel. "Dat gaat de doorslag geven, niet allerlei clausules die in zijn contract staan. Wij moeten ervoor zorgen dat de omstandigheden voor Max bij ons ideaal zijn."
Verstappen staat tot 2023 onder contract bij Red Bull. Lewis, zevenvoudig wereldkampioen, tekende onlangs voor slechts een jaar bij voor Mercedes. Daardoor namen de speculaties dat hij daarna stopt toe.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
54 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
55 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
4 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
9 uur geleden