Baas Formule 1: komend seizoen geen terugkeer in Duitsland
BERLIJN (ANP) - De Formule 1 keert in 2022 niet terug op Duitse bodem. Dat is de verwachting van Stefano Domenicali, de baas van de Formule 1. "Ik heb het gevoel dat de organisaties zelf niet het vertrouwen hebben dat ze een grand prix kunnen organiseren", zei Domenicali in gesprek met tijdschrift Sport Bild.
De Formule 1 deed in het verleden Hockenheim en de Nürburgring aan, maar beide circuits maken geen onderdeel meer uit van de autosportklasse. Vorig jaar werd op de Nürburgring nog wel eenmalig de GP van de Eifel gereden.
Organisaties zijn terughoudender geworden met betrekking tot het organiseren van een Grote Prijs. Domenicali snapt de bezorgdheid niet helemaal. "Kijk alleen naar Zandvoort, dat is voor de komende jaren al uitverkocht", aldus de baas, die ook verwacht dat de nieuwe race in Miami snel uitverkocht is.
Domenicali meldde dat hij voor volgend jaar een seizoen met 23 races in gedachten heeft "met een derde van de races in Europa". Het seizoen gaat vermoedelijk weer van start in Bahrein.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
3 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.
13 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.
1 dag geledenSOFIA (ANP) - Paul Magnier heeft na de eerste ook de derde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Franse renner van Soudal Quick-Step was in de straten van de Bulgaarse hoofdstad Sofia de snelste in de massasprint, voor de Italiaan Jonathan Milan en Dylan Groenewegen. De Nederlander van Unibet Rose Rockets kwam in de laatste meters snel opzetten, maar kon zijn wiel net niet voor dat van de Fransman steken.
1 dag geleden