Baas Formule 1: komend seizoen geen terugkeer in Duitsland
BERLIJN (ANP) - De Formule 1 keert in 2022 niet terug op Duitse bodem. Dat is de verwachting van Stefano Domenicali, de baas van de Formule 1. "Ik heb het gevoel dat de organisaties zelf niet het vertrouwen hebben dat ze een grand prix kunnen organiseren", zei Domenicali in gesprek met tijdschrift Sport Bild.
De Formule 1 deed in het verleden Hockenheim en de Nürburgring aan, maar beide circuits maken geen onderdeel meer uit van de autosportklasse. Vorig jaar werd op de Nürburgring nog wel eenmalig de GP van de Eifel gereden.
Organisaties zijn terughoudender geworden met betrekking tot het organiseren van een Grote Prijs. Domenicali snapt de bezorgdheid niet helemaal. "Kijk alleen naar Zandvoort, dat is voor de komende jaren al uitverkocht", aldus de baas, die ook verwacht dat de nieuwe race in Miami snel uitverkocht is.
Domenicali meldde dat hij voor volgend jaar een seizoen met 23 races in gedachten heeft "met een derde van de races in Europa". Het seizoen gaat vermoedelijk weer van start in Bahrein.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
8 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
8 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
9 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
12 uur geleden