Baart volgt Boschker op als keeperstrainer FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Rein Baart volgt Sander Boschker op als keeperstrainer van FC Twente. Boschker (53) legt die functie neer omdat hij vanaf komend seizoen een diploma nodig heeft, aangezien de club uit Enschede zich heeft geplaatst voor Europees voetbal.
De 52-jarige Baart, voormalig keeper van onder meer Fortuna Sittard en NEC, komt over van VVV-Venlo en tekent voor twee jaar bij FC Twente. "De laatste jaren heb ik bij verschillende clubs met keepers als Andries Noppert, Etienne Vaessen en Remko Pasveer gewerkt. Bij FC Twente ga ik aan de slag met een mooie mix van veel ervaring en talentvolle keepers", aldus Baart.
Afgelopen seizoen was Lars Unnerstall de eerste doelman van de nummer 3 van de Eredivisie. FC Twente plaatste zich door de derde plek voor de voorronden van de Champions League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
22 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
4 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
14 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
14 uur geleden