Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Baanwielrenner Hoogland denkt nog na over deelname aan Spelen

Baanwielrenner Hoogland denkt nog na over deelname aan Spelen

KOPENHAGEN (ANP) - Jeffrey Hoogland weet nog niet of hij tot en met de Spelen van Los Angeles doorgaat als baanwielrenner. "Ik neem straks een moment om me mentaal op te laden en te bedenken wat ik wil doen", vertelde hij na zijn wereldtitel met de Nederlandse teamsprinters aan verslaggevers in Kopenhagen. "Mijn insteek is nu om zeker nog twee jaar door te gaan. Mijn lijf voelt goed. We winnen, dus waarom zou ik stoppen? Maar ik ga niet overhaast beslissen. Ik wil daar goed over nadenken."

De 31-jarige Hoogland vormt samen met Harrie Lavreysen (27) en Roy van den Berg (36) een bijna onoverwinnelijke ploeg op het onderdeel waarbij van de drie gestarte renners er na elke ronde één vanaf de koppositie afvalt. De derde renner bepaalt de tijd. Het was donderdag de negende keer op rij dat de Nederlandse sprinters de finale bereikten op de teamsprint. Ook zijn Van den Berg, Lavreysen en Hoogland tweevoudig olympisch kampioen op dit onderdeel.

Lavreysen wil graag door tot de Spelen van 2028. Van den Berg denkt ook nog niet aan stoppen.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

9 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

10 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

11 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

12 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

12 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

14 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

17 uur geleden