Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Baanrenner Lavreysen wint ook laatste keirin voor Spelen

Baanrenner Lavreysen wint ook laatste keirin voor Spelen

MILTON (ANP) - Harrie Lavreysen heeft in zijn laatste wedstrijdweekend voor de Olympische Spelen ook zijn tweede zege binnen. Op de Nations Cup in het Canadese Milton won de 27-jarige Nederlander de keirin, voor zijn landgenoot Jeffrey Hoogland. De Brit Jack Carlin werd derde.

Lavreysen en Hoogland wonnen vrijdagavond al samen met Roy van den Berg overtuigend de teamsprint. Zondag komen de twee nog in actie op de individuele sprint. Daarna richten ze zich alleen nog op trainingen om zich voor te bereiden op de Spelen van Parijs. Lavreysen hoopt daar drie keer goud te pakken.

Hetty van de Wouw greep op de sprint in Milton naast het brons. Luz Daniela Gaxiola Gonzalez uit Mexico was in een onderling duel te sterk. Voor Jan-Willem van Schip zat er op het onderdeel omnium niet meer in dan de zevende plek.

Meer uit Sport

Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

5 minuten geleden
Del Toro wint ingekorte openingsrit UAE Tour, Bol tweede

LIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.

7 minuten geleden
Nederland passeert VS in medailleklassement en staat nu derde

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

11 minuten geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

16 minuten geleden
Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

31 minuten geleden
Shorttrackers met Emons en De Laat in halve finale van aflossing

MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.

52 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer bereikt op Spelen finale op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.

1 uur geleden