Aziatische vliegmaatschappijen schrappen vluchten naar Tel Aviv
TEL AVIV (ANP/RTR) - Ook een aantal grote Aziatische luchtvaartmaatschappijen schrapt op maandag en dinsdag vluchten naar Tel Aviv in Israël. Hainan Airlines, Cathay Pacific en Korean Air annuleren vluchten tussen Tel Aviv en Shanghai, Hongkong en de Zuid-Koreaanse havenstad Incheon. Sinds zaterdag zijn er in Israël gevechten tussen de Palestijnse militante groep Hamas en het Israëlische leger.
Eerder kondigden onder meer de luchtvaartmaatschappijen Transavia, KLM, easyJet, Air France, Emirates, American Airlines en Ryanair aan tientallen vluchten naar de Israëlische stad Tel Aviv te annuleren vanwege de situatie.
Meer uit Buitenland
PARIJS (ANP) - Er woedt een nieuwe grote natuurbrand in het zuiden van Frankrijk. Volgens het departement Pyrénées-Orientales is sinds zaterdagavond al meer dan 930 hectare door de vlammen verwoest. Honderden brandweerlieden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.
8 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De viering van het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten is zaterdagavond lokale tijd afgesloten met een speech van president Donald Trump en een grote vuurwerkshow in hoofdstad Washington. De speech werd eerder op de avond uitgesteld vanwege zware onweersbuien.
56 minuten geledenSIMFEROPOL (ANP) - Bij een Oekraïense aanval op de bezette Krim is een persoon om het leven gekomen. Twee anderen raakten gewond. Dat meldt het hoofd van de Russische lokale autoriteiten Sergej Aksionov.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het festivalterrein op de National Mall in Washington, waar het 250-jarige bestaan van de Verenigde Staten zaterdag groots gevierd zou worden, is ontruimd wegens zware onweersbuien. Een paar uur voordat president Donald Trump zijn, naar eigen zeggen, "hele lange" toespraak zou houden, werd het festivalterrein geteisterd door harde windstoten en naderende bliksem.
6 uur geledenMOSKOU (ANP) - De Russische president Vladimir Poetin en de Amerikaanse president Donald Trump hebben volgens het Kremlin zaterdag bijna anderhalf uur lang gebeld. Dat melden Russische media. De twee bespraken de situatie in Oekraïne in de aanloop naar de NAVO-top in Ankara komende week.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Mexico-Stad neemt maatregelen tegen te grote drukte op plekken waar de WK-wedstrijd Mexico-Engeland vertoond zal worden. Afgelopen week vielen er na de 2-0-winst tegen Ecuador vier doden doordat ze in de verdrukking waren gekomen in het feestgedruis na de wedstrijd. Meer dan 1 miljoen mensen trokken in Mexico-Stad de straat op om de winst op Ecuador te vieren.
10 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - Het dodental van de aardbevingen in Venezuela eind juni is opgelopen tot 2954. Dat melden de autoriteiten.
11 uur geleden