Aziatische kampioen naar halve finales WK
DOHA (ANP) - De Aziatische voetbalkampioen Al Hilal heeft de halve finales bereikt op het WK voor clubs. De ploeg van de Roemeense trainer Razvan Lucescu versloeg de Tunesische club Espérance Sportive de Tunis met 1-0. De Franse invaller Bafétimbi Gomis maakte in de 73e minuut het enige doelpunt in Doha. De spits, oud-speler van onder meer Olympique Lyon, Marseille en Galatasaray, was 8 minuten daarvoor in het veld gekomen.
Al Hilal, afkomstig uit Saudi-Arabië, moest de slotfase met tien man uitspelen nadat middenvelder Mohamed Kanno binnen drie minuten twee gele kaarten had gekregen. In ondertal hield de kampioen van Azië stand tegen de beste ploeg van Afrika, waardoor Al Hilal dinsdag in de halve finale mag aantreden tegen Flamengo. De Braziliaanse club, winnaar van de Copa Libertadores in Zuid-Amerika, stroomt net als Liverpool pas in de halve finales in.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
13 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden