Azerbeidzjan gaat niet verder met bondscoach De Biasi
BAKOE (ANP) - De voetbalbond van Azerbeidzjan gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach. Giovanni De Biasi heeft te horen gekregen dat zijn aflopende contract niet wordt verlengd. De 67-jarige Italiaan slaagde er niet in om zijn ploeg naar het EK van volgend jaar in Duitsland te leiden. Azerbeidzjan mag ook niet aan de play-offs voor een plek op de Europese eindronde deelnemen.
De Biasi zocht zondag na de nederlaag bij België (5-0) de confrontatie met journalisten uit Azerbeidzjan. "Ik heb nog nooit zulke domme journalisten gezien", zei hij. "We hebben het in deze campagne beter gedaan dan verwacht. Jullie willen gewoon niet begrijpen dat je met een Fiat 500 niet kan winnen van een Ferrari."
De Biasi was sinds juli 2020 bondscoach van Azerbeidzjan. Onder zijn leiding won de landenploeg tien van de 39 duels.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
7 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
10 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
10 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
14 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
15 uur geleden