Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ zorgt met zege in Napels voor grote verrassing na coronagolf

AZ zorgt met zege in Napels voor grote verrassing na coronagolf

NAPELS (ANP) - AZ heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. Met een door het coronavirus flink uitgedunde selectie won de Alkmaarse club in Italië van het hoog aangeslagen Napoli: 0-1. Gelegenheidsspits Dani de Wit maakte in de 57e minuut het doelpunt uit een fraai uitgespeelde aanval.

AZ meldde dinsdag dat er in totaal dertien spelers besmet zijn geraakt met het longvirus. In overleg met de KNVB, GGD en de Europese voetbalbond UEFA werd besloten om het duel in Napels te laten doorgaan, ook omdat de Italiaanse autoriteiten geen verbod uitvaardigden. Met negentien spelers streek AZ woensdag in Napels vol twijfels en onzekerheden neer.

AZ wist dit seizoen in de eredivisie nog niet te winnen, vooral ook doordat de ploeg van trainer Arne Slot geen voorsprong wist vast te houden. Dat lukte met vereende krachten in Napels wel.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

2 minuten geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

4 minuten geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

55 minuten geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

1 uur geleden
Sporting toont veerkracht en schakelt Bodø na verlenging uit

LISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen.

1 uur geleden
Sporting toont veerkracht en schakelt Bodø na verlenging uit

LISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen. Sporting stond nu na de reguliere speeltijd met 3-0 voor en maakte het verschil in de verlenging: 5-0.

1 uur geleden
Slot rekent ondanks matige prestaties op steun fans Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.

4 uur geleden