Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ zonder Vlaar en Wijndal in beker tegen NAC

AZ zonder Vlaar en Wijndal in beker tegen NAC

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt woensdag zonder de verdedigers Ron Vlaar en Owen Wijndal in de kwartfinale van het bekertoernooi tegen NAC Breda. Vlaar en Wijndal zijn niet helemaal fit. Trainer Arne Slot hoopt dat beiden zaterdag in het competitieduel met FC Twente wel weer kunnen meedoen bij de nummer 2 van de eredivisie.

"Van Owen verwacht ik dat hij er op zeer korte termijn weer bij is. Ron heeft wel getraind, maar dat ging ietsje minder", aldus Slot. "Dat wordt richting het weekeinde weer een race tegen de klok. Steeds als je denkt: Ron is er weer, dan heeft hij weer een momentje. We zijn voorzichtig met hem en bekijken het van dag tot dag."

Thomas Ouwejan vervangt tegen NAC linksback Wijndal. Ramon Leeuwin of Jordy Clasie zal de plek van Vlaar centraal achterin overnemen.

Indruk gemaakt

NAC verraste in de vorige bekerronde PSV, dat in Breda met 2-0 onderuit ging. "NAC maakte toen veel indruk. Niet alleen op mij, maar op iedereen", aldus Slot, die zelf vijf jaar in het geel-zwart van de Brabantse club voetbalde.

AZ zou het zondag in de eredivisie eigenlijk opnemen tegen Feyenoord, maar de KNVB besloot een dag van tevoren de wedstrijd af te gelasten vanwege de storm. "We hadden graag willen spelen, maar de weersomstandigheden waren dusdanig dat het niet verstandig was. Ik hoop dat het heel moeilijk wordt voor de KNVB om een nieuwe datum te vinden, want dat betekent dat we nog lang actief zijn in Europa en de beker. Maar links- of rechtsom, we gaan deze wedstrijd een keer spelen."

Meer uit Voetbal

Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

17 minuten geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

1 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

1 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

4 uur geleden
Barcelona speelt CL-duel met Eintracht Frankfurt in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.

7 uur geleden
Bondscoach Menzo richt zich na teleurstelling op play-offs

GUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.

8 uur geleden
WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

12 uur geleden