AZ zonder vier basisspelers naar Sittard
ALKMAAR (ANP) - AZ mist zaterdag in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard niet alleen de geschorste Calvin Stengs, maar ook Ron Vlaar, Jordy Clasie en Oussama Idrissi. Die drie basisspelers zijn nog steeds geblesseerd. Vlaar, Clasie en Idrissi ontbraken vorige week ook al tegen PEC Zwolle (1-1).
Stengs werd tegen Zwolle met rood uit het veld gestuurd en werd voor twee duels geschorst. "Het is denk ik voor het eerst dat we zonder Stengs én Idrissi op de vleugels spelen", zegt AZ-trainer Arne Slot. "Dat gaan we met andere spelers oplossen."
Eén van die spelers is mogelijk de 22-jarige Tijjani Reijnders, die tegen PEC Zwolle na een uur spelen in het veld kwam. Slot: "Hij heeft een goede voorbereiding achter de rug. Nu we bij het eerste elftal wat blessures hebben, is het des te fijner om te zien dat de jongens die daar achter zitten zich goed aan het ontwikkelen zijn."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
18 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
21 uur geleden