Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ zonder vier basisspelers naar Sittard

AZ zonder vier basisspelers naar Sittard

ALKMAAR (ANP) - AZ mist zaterdag in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard niet alleen de geschorste Calvin Stengs, maar ook Ron Vlaar, Jordy Clasie en Oussama Idrissi. Die drie basisspelers zijn nog steeds geblesseerd. Vlaar, Clasie en Idrissi ontbraken vorige week ook al tegen PEC Zwolle (1-1).

Stengs werd tegen Zwolle met rood uit het veld gestuurd en werd voor twee duels geschorst. "Het is denk ik voor het eerst dat we zonder Stengs én Idrissi op de vleugels spelen", zegt AZ-trainer Arne Slot. "Dat gaan we met andere spelers oplossen."

Eén van die spelers is mogelijk de 22-jarige Tijjani Reijnders, die tegen PEC Zwolle na een uur spelen in het veld kwam. Slot: "Hij heeft een goede voorbereiding achter de rug. Nu we bij het eerste elftal wat blessures hebben, is het des te fijner om te zien dat de jongens die daar achter zitten zich goed aan het ontwikkelen zijn."

Meer uit Voetbal

Curaçao met fitte groep naar Houston voor WK-duel met Duitsland

BOCA RATON (ANP) - Het nationale voetbalelftal van Curaçao reist met een volledig fitte selectie naar Houston. Alle 26 spelers kwamen op zaterdag in actie tijdens de laatste training van de ploeg van bondscoach Dick Advocaat in aanloop naar de eerste groepswedstrijd tegen Duitsland. "Iedereen is fit, iedereen is in staat om te spelen", aldus de woordvoerder van de ploeg tegen het ANP.

18 minuten geleden
Oranje traint met Verbruggen en fit team voor WK-duel met Japan

KANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen is begonnen aan de laatste training voor het eerste duel van het Nederlands elftal op het WK van zondag tegen Japan. De doelman raakte maandag geblesseerd tijdens een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan en liet zich drie dagen behandelen door een fysiotherapeut. Hij sloot vrijdag weer aan bij een besloten training en lijkt klaar voor de ontmoeting met Japan.

1 uur geleden
Ghana in protest bij Canada na weigeren visum WK-speler Partey

ACCRA (ANP/AFP/RTR) - De Ghanese regering heeft een officiële klacht ingediend bij Canada omdat de Ghanese middenvelder Thomas Partey geen visum heeft gekregen. Ghana speelt woensdag de eerste groepswedstrijd van het WK voetbal in Toronto, maar de 32-jarige Partey mag Canada niet in, omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.

5 uur geleden
Marokko is volgens bondscoach Ouahbi geen underdog meer

EAST ‌RUTHERFORD (ANP/RTR) - Marokko wil op het WK bewijzen dat het land geen underdog meer is. Dat heeft bondscoach Mohamed Ouahbi in de aanloop naar de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Brazilië gezegd.

7 uur geleden
FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

9 uur geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

9 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

10 uur geleden