AZ ziet zichzelf niet als de grote favoriet tegen Anderlecht
BRUSSEL (ANP) - AZ ziet zichzelf niet als de grote favoriet in de wedstrijd tegen Anderlecht, donderdag de tegenstander in de kwartfinale van de Conference League. "De prijzenkast van de club spreekt voor zich", zei de Alkmaarse coach Pascal Jansen in aanloop naar de eerste ontmoeting in Brussel.
Anderlecht, dat 34 keer kampioen van Belgiƫ werd, veroverde zijn laatste landstitel in 2017. Sindsdien eindigde de ploeg niet hoger dan de derde plaats. Bij de club speelt het Nederlandse keeperstalent Bart Verbruggen.
Anderlecht staat momenteel op plaats 9 van de Jupiler Pro League, AZ is de nummer 4 van Nederland. De wedstrijd in Brussel begint om 21.00 uur. De return is een week later in Almaar.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
57 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden