Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wint oefenwedstrijd in en tegen Valencia

AZ wint oefenwedstrijd in en tegen Valencia

VALENCIA (ANP) - AZ heeft in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft een oefenwedstrijd tegen Valencia gewonnen. Op het trainingscomplex van de Spaanse club werd het 3-1 voor de ploeg van coach Pascal Jansen.

Jesper Karlsson zette AZ in de 12e minuut op voorsprong nadat Jens Odgaard de bal had onderschept. De Zweed schoot de bal vervolgens van dichtbij binnen. Vlak voor rust maakte Ilaix Moriba de gelijkmaker voor de huidige nummer 10 uit de Spaanse competitie.

Direct na rust hielp Odgaard de Alkmaarders opnieuw aan een voorsprong. Karlsson breidde in de 64e minuut de score uit naar 1-3. In Valencia maakte de Amerikaanse winteraanwinst Djordje Mihailovic zijn officieuze debuut in het shirt van AZ. Hij stond in de basis.

Op 29 december speelt AZ opnieuw een oefenduel ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft. De Alkmaarders nemen het dan in Italië op tegen Atalanta Bergamo.

AZ hervat de competitie in de Eredivisie op 7 januari met een thuiswedstrijd tegen Vitesse. De Alkmaarders staan momenteel op de vierde plek, op 4 punten van koploper Feyenoord.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

3 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

3 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

6 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

9 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

10 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

11 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

13 uur geleden