Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wint nipt in Andorra door doelpunt invaller Mihailovic

AZ wint nipt in Andorra door doelpunt invaller Mihailovic

ANDORRA LA VELLA (ANP) - AZ heeft in de derde voorronde van de Conference League een nipte zege geboekt op Santa Coloma uit Andorra. Het werd in de dwergstaat 1-0 voor de Alkmaarders, vorig jaar nog halvefinalist in het derde clubtoernooi van Europa.

Invaller Djordje Mihailovic maakte in Andorra National Stadium het enige doelpunt van de avond. De 24-jarige Amerikaans-Servische middenvelder kopte een kwartier voor tijd raak na een vrije trap van rechtsback Yukinari Sugawara. Mihailovic was in de 68e minuut binnen de lijnen gekomen voor Dani de Wit.

Ruben van Bommel mocht direct na het doelpunt ook invallen, voor Jesper Karlsson. Voor de zoon van Mark van Bommel was het zijn eerste officiƫle wedstrijd voor AZ, dat hem deze zomer overnam van MVV Maastricht. Trainer Pascal Jansen liet ook de teruggekeerde Kenzo Goudmijn na ruim een uur invallen.

De return is over een week in Alkmaar. Zondag speelt AZ in de Eredivisie thuis tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

12 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

12 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

13 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

14 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

14 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

15 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

15 uur geleden