Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wil tegen Feyenoord breken met serie van zes duels zonder zege

AZ wil tegen Feyenoord breken met serie van zes duels zonder zege

ALKMAAR (ANP) - AZ staat voor een loodzware opgave om in de uitwedstrijd tegen Feyenoord te breken met een serie van zes opeenvolgende officiële duels zonder zege. "We zijn steeds dichtbij", besefte trainer Maarten Martens. "Dat moeten we omdraaien."

De Belgische coach van AZ zag hoe Feyenoord woensdag van Ajax verloor in De Kuip (0-2). "Wij moeten voorbereid zijn om Feyenoord het moeilijk te maken", zei hij. "In de fase waarin we zitten, is dat weer een uitdaging. Maar zij hebben doordeweeks gespeeld en wij niet. We weten wie de spelers zijn die het spel bij hen bepalen, die moeten we zien te bestrijden."

David Møller Wolfe keert terug bij AZ na een schorsing en Maxim Dekker, Wouter Goes en Kees Smit zijn eveneens inzetbaar. Voor de geblesseerde Ruben van Bommel en Kristijan Belic komt de uitwedstrijd tegen Feyenoord waarschijnlijk te vroeg, Ibrahim Sadiq en Zico Buurmeester zijn zeker niet beschikbaar.

AZ staat zesde in de Eredivisie, met een achterstand van 2 punten op Feyenoord. De wedstrijd begint om 21.00 uur in De Kuip.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

44 minuten geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

53 minuten geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

3 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

4 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

4 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

7 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

11 uur geleden