AZ wil tegen Feyenoord breken met serie van zes duels zonder zege
ALKMAAR (ANP) - AZ staat voor een loodzware opgave om in de uitwedstrijd tegen Feyenoord te breken met een serie van zes opeenvolgende officiële duels zonder zege. "We zijn steeds dichtbij", besefte trainer Maarten Martens. "Dat moeten we omdraaien."
De Belgische coach van AZ zag hoe Feyenoord woensdag van Ajax verloor in De Kuip (0-2). "Wij moeten voorbereid zijn om Feyenoord het moeilijk te maken", zei hij. "In de fase waarin we zitten, is dat weer een uitdaging. Maar zij hebben doordeweeks gespeeld en wij niet. We weten wie de spelers zijn die het spel bij hen bepalen, die moeten we zien te bestrijden."
David Møller Wolfe keert terug bij AZ na een schorsing en Maxim Dekker, Wouter Goes en Kees Smit zijn eveneens inzetbaar. Voor de geblesseerde Ruben van Bommel en Kristijan Belic komt de uitwedstrijd tegen Feyenoord waarschijnlijk te vroeg, Ibrahim Sadiq en Zico Buurmeester zijn zeker niet beschikbaar.
AZ staat zesde in de Eredivisie, met een achterstand van 2 punten op Feyenoord. De wedstrijd begint om 21.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
1 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
18 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
18 uur geleden