AZ wil tegen Feyenoord breken met serie van zes duels zonder zege
ALKMAAR (ANP) - AZ staat voor een loodzware opgave om in de uitwedstrijd tegen Feyenoord te breken met een serie van zes opeenvolgende officiële duels zonder zege. "We zijn steeds dichtbij", besefte trainer Maarten Martens. "Dat moeten we omdraaien."
De Belgische coach van AZ zag hoe Feyenoord woensdag van Ajax verloor in De Kuip (0-2). "Wij moeten voorbereid zijn om Feyenoord het moeilijk te maken", zei hij. "In de fase waarin we zitten, is dat weer een uitdaging. Maar zij hebben doordeweeks gespeeld en wij niet. We weten wie de spelers zijn die het spel bij hen bepalen, die moeten we zien te bestrijden."
David Møller Wolfe keert terug bij AZ na een schorsing en Maxim Dekker, Wouter Goes en Kees Smit zijn eveneens inzetbaar. Voor de geblesseerde Ruben van Bommel en Kristijan Belic komt de uitwedstrijd tegen Feyenoord waarschijnlijk te vroeg, Ibrahim Sadiq en Zico Buurmeester zijn zeker niet beschikbaar.
AZ staat zesde in de Eredivisie, met een achterstand van 2 punten op Feyenoord. De wedstrijd begint om 21.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
5 uur geleden