Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

ALKMAAR (ANP) - AZ wil zich zaterdag in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk revancheren voor de twee ruim verloren laatste duels met Heracles Almelo (5-0) en PSV (5-1). "We moeten weer terug naar dat we met zijn allen in het veld staan en de tegenstander het idee geven dat er heel weinig ruimte is om te voetballen", vertelt trainer Maarten Martens op de website van zijn club. "Je kunt ook dominant zijn als je de bal niet hebt. Die overtuiging moet er weer in."

Martens kan geen beroep doen op de geschorste Kristijan Belić. "Tiago Dantas is een optie", zei Martens. "Verder hebben we Dave Kwakman bij de selectie. Hij is een jongen die het heel goed doet bij Jong AZ. We kunnen op het middenveld ook altijd nog schuiven met Dani de Wit en Sven Mijnans."

Ook de geblesseerde Denso Kasius, Bruno Martins Indi, Mayckel Lahdo en Lequincio Zeefuik ontbreken nog bij AZ. "Bruno is heel dicht bij zijn rentree, maar dit weekend komt te vroeg", weet Martens. "We denken dat hij inzetbaar is voor de laatste vier wedstrijden. Ernest Poku is ziek en ontbreekt ook."

AZ staat vierde in de Eredivisie, met een achterstand van 8 punten op het als derde geklasseerde FC Twente. NEC, de nummer 5 van de ranglijst, heeft 6 punten minder dan AZ.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

2 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

3 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

4 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

10 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

21 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

21 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

21 uur geleden