Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

ALKMAAR (ANP) - AZ wil zich zaterdag in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk revancheren voor de twee ruim verloren laatste duels met Heracles Almelo (5-0) en PSV (5-1). "We moeten weer terug naar dat we met zijn allen in het veld staan en de tegenstander het idee geven dat er heel weinig ruimte is om te voetballen", vertelt trainer Maarten Martens op de website van zijn club. "Je kunt ook dominant zijn als je de bal niet hebt. Die overtuiging moet er weer in."

Martens kan geen beroep doen op de geschorste Kristijan Belić. "Tiago Dantas is een optie", zei Martens. "Verder hebben we Dave Kwakman bij de selectie. Hij is een jongen die het heel goed doet bij Jong AZ. We kunnen op het middenveld ook altijd nog schuiven met Dani de Wit en Sven Mijnans."

Ook de geblesseerde Denso Kasius, Bruno Martins Indi, Mayckel Lahdo en Lequincio Zeefuik ontbreken nog bij AZ. "Bruno is heel dicht bij zijn rentree, maar dit weekend komt te vroeg", weet Martens. "We denken dat hij inzetbaar is voor de laatste vier wedstrijden. Ernest Poku is ziek en ontbreekt ook."

AZ staat vierde in de Eredivisie, met een achterstand van 8 punten op het als derde geklasseerde FC Twente. NEC, de nummer 5 van de ranglijst, heeft 6 punten minder dan AZ.

Meer uit Voetbal

Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

2 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

5 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

8 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

11 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

13 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

13 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

14 uur geleden