Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

AZ wil revanche voor tien tegentreffers tegen Heracles en PSV

ALKMAAR (ANP) - AZ wil zich zaterdag in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk revancheren voor de twee ruim verloren laatste duels met Heracles Almelo (5-0) en PSV (5-1). "We moeten weer terug naar dat we met zijn allen in het veld staan en de tegenstander het idee geven dat er heel weinig ruimte is om te voetballen", vertelt trainer Maarten Martens op de website van zijn club. "Je kunt ook dominant zijn als je de bal niet hebt. Die overtuiging moet er weer in."

Martens kan geen beroep doen op de geschorste Kristijan Belić. "Tiago Dantas is een optie", zei Martens. "Verder hebben we Dave Kwakman bij de selectie. Hij is een jongen die het heel goed doet bij Jong AZ. We kunnen op het middenveld ook altijd nog schuiven met Dani de Wit en Sven Mijnans."

Ook de geblesseerde Denso Kasius, Bruno Martins Indi, Mayckel Lahdo en Lequincio Zeefuik ontbreken nog bij AZ. "Bruno is heel dicht bij zijn rentree, maar dit weekend komt te vroeg", weet Martens. "We denken dat hij inzetbaar is voor de laatste vier wedstrijden. Ernest Poku is ziek en ontbreekt ook."

AZ staat vierde in de Eredivisie, met een achterstand van 8 punten op het als derde geklasseerde FC Twente. NEC, de nummer 5 van de ranglijst, heeft 6 punten minder dan AZ.

Meer uit Voetbal

PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

54 minuten geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

54 minuten geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

1 uur geleden
AZ twee jaar langer door met trainer Echteld

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.

3 uur geleden
Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

4 uur geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

5 uur geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

6 uur geleden