Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ wil het seizoen met De Wit en Boadu goed afsluiten

AZ wil het seizoen met De Wit en Boadu goed afsluiten

ALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen van AZ verwacht dat Dani de Wit zondag op tijd fit is voor het laatste competitieduel met Heracles Almelo. Ook Myron Boadu is weer beschikbaar. Timo Letschert is nog te geblesseerd om te spelen.

AZ speelt vooral om de eer, na het gelijkspel van donderdag tegen FC Groningen. PSV kan de tweede plaats alleen in theorie nog maar ontgaan en AZ heeft zich al verzoend met een derde eindklassering. Die geeft recht op een ticket voor de Europa League voor volgend seizoen.

"En dat is zonde, want we wilden tot de laatste wedstrijd mee blijven doen in de strijd om de tweede plaats", zegt Jansen op de website van AZ. "FC Groningen is een stugge ploeg maar we hebben te weinig afgedwongen. Toch willen we het seizoen goed afsluiten. We willen winnen."

Meer uit Voetbal

Middenvelder Rice op tijd fit voor halve finale tegen Argentinië

ATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.

5 uur geleden
Rodri probeert ploeggenoten na bereiken finale rustig te houden

ARLINGTON (ANP) - Aanvoerder Rodri van het Spaanse voetbalelftal probeerde zijn ploeggenoten na de knappe zege op Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap bij de les te houden. De regerend Europees kampioen kreeg van alle kanten complimenten voor de overtuigende zege (2-0) op de voor velen titelfavoriet.

5 uur geleden
Haïti neemt afscheid van coach na eerste WK-deelname sinds 1974

PORT-AU-PRINCE (ANP) - De voetbalbond van Haïti heeft afscheid genomen van bondscoach Sébastien Migne. Dat besluit is genomen na de drie nederlagen in de groepsfase van het WK, tegen Schotland (1-0), Brazilië (3-0) en Marokko (4-2). Haïti eindigde daarmee als laatste in groep C en was als een van de eerste landen uitgeschakeld op het WK.

5 uur geleden
Franse aanvoerder Mbappé: we speelden niet zoals we wilden spelen

ARLINGTON (ANP) - Het Franse voetbalelftal kwam dinsdag in de met 2-0 verloren halve finale tegen Spanje op het wereldkampioenschap geen moment in zijn eigen spel. Dat was de conclusie van aanvoerder Kylian Mbappé, die met acht doelpunten voorlopig gedeeld topscorer is op het WK, samen met de Argentijn Lionel Messi.

5 uur geleden
Deschamps berust in nederlaag: we vonden de oplossingen niet

ARLINGTON (ANP) - Didier Deschamps vond de uitschakeling van Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje terecht. "Het is duidelijk dat dit Spaanse team erg sterk is en dat hebben ze vanavond bewezen", sprak de bondscoach na de nederlaag van 2-0 op een persconferentie.

5 uur geleden
Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

8 uur geleden
Spanje klopt Frankrijk en staat na zestien jaar weer in WK-finale

ARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.

9 uur geleden