AZ wil groepsfase Conference League positief afsluiten
ALKMAAR (ANP) - AZ wil de groepsfase van de Conference League donderdag tegen Randers FC positief afsluiten. De Alkmaarse club is al geplaatst voor de volgende ronde. "Wij willen elke wedstrijd winnen. Of er nu wel of niet iets op het spel staat", zei trainer Pascal Jansen in een vooruitblik.
Bovendien wil de coach de opgaande lijn van de laatste weken vasthouden. "Maar wat beter kan, proberen wij dagelijks te verbeteren. Daarnaast zijn er ook zaken die simpelweg beter moéten. Zo moeten wij te vaak in de achtervolging na een tegengoal in de openingsfase. Daarin willen we morgen ook verbetering tonen."
AZ speelt nog zonder Håkon Evjen. Hij raakte twee week terug in het Europese duel tegen Jablonec geblesseerd. Daarvoor had hij gescoord. Jansen: "Ik had goede hoop dat we Håkon er deze wedstrijd weer bij zouden hebben, maar dat moeten we helaas nog even uitstellen." Mede gezien het volle programma van AZ in de komende weken overweegt Jansen een aantal wijzigingen door te voeren.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
14 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
19 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
19 uur geleden