AZ wil groepsfase Conference League positief afsluiten
ALKMAAR (ANP) - AZ wil de groepsfase van de Conference League donderdag tegen Randers FC positief afsluiten. De Alkmaarse club is al geplaatst voor de volgende ronde. "Wij willen elke wedstrijd winnen. Of er nu wel of niet iets op het spel staat", zei trainer Pascal Jansen in een vooruitblik.
Bovendien wil de coach de opgaande lijn van de laatste weken vasthouden. "Maar wat beter kan, proberen wij dagelijks te verbeteren. Daarnaast zijn er ook zaken die simpelweg beter moéten. Zo moeten wij te vaak in de achtervolging na een tegengoal in de openingsfase. Daarin willen we morgen ook verbetering tonen."
AZ speelt nog zonder Håkon Evjen. Hij raakte twee week terug in het Europese duel tegen Jablonec geblesseerd. Daarvoor had hij gescoord. Jansen: "Ik had goede hoop dat we Håkon er deze wedstrijd weer bij zouden hebben, maar dat moeten we helaas nog even uitstellen." Mede gezien het volle programma van AZ in de komende weken overweegt Jansen een aantal wijzigingen door te voeren.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
58 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
22 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
1 dag geleden