AZ wil groepsfase Conference League positief afsluiten
ALKMAAR (ANP) - AZ wil de groepsfase van de Conference League donderdag tegen Randers FC positief afsluiten. De Alkmaarse club is al geplaatst voor de volgende ronde. "Wij willen elke wedstrijd winnen. Of er nu wel of niet iets op het spel staat", zei trainer Pascal Jansen in een vooruitblik.
Bovendien wil de coach de opgaande lijn van de laatste weken vasthouden. "Maar wat beter kan, proberen wij dagelijks te verbeteren. Daarnaast zijn er ook zaken die simpelweg beter moéten. Zo moeten wij te vaak in de achtervolging na een tegengoal in de openingsfase. Daarin willen we morgen ook verbetering tonen."
AZ speelt nog zonder Håkon Evjen. Hij raakte twee week terug in het Europese duel tegen Jablonec geblesseerd. Daarvoor had hij gescoord. Jansen: "Ik had goede hoop dat we Håkon er deze wedstrijd weer bij zouden hebben, maar dat moeten we helaas nog even uitstellen." Mede gezien het volle programma van AZ in de komende weken overweegt Jansen een aantal wijzigingen door te voeren.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden