Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ: weren supporters bij NEC smet op deze week

AZ: weren supporters bij NEC smet op deze week

ALKMAAR (ANP) - AZ betreurt dat fans van de club zondag niet meekunnen naar de wedstrijd tegen NEC Nijmegen. De gemeente Nijmegen heeft dit besloten naar aanleiding van de wedstrijd van AZ in de halve finales van Conference League. Na afloop van dit duel werd de hoofdtribune met fans van tegenstander West Ham United bestormd.

"Het is helaas een smet op deze week voor onze club en de achterban", reageert AZ. "We verzoeken onze supporters deze opgelegde beslissing ook te accepteren. En laten we de komende periode aangrijpen om de positieve kanten van de overwegend geweldige support gedurende dit seizoen weer de boventoon te laten voeren. AZ vindt het buitengewoon vervelend dat de grote groep goedwillende supporters de dupe worden van het idiote gedrag van sommige bezoekers."

AZ zegt dat fans die een kaartje hebben gekocht persoonlijk bericht krijgen. Naar aanleiding van de ongeregeldheden van donderdag zijn nog geen aanhoudingen verricht. De gemeente Nijmegen wil de fans niet in de stad hebben omdat ook daar ook mensen tussen kunnen zitten die zich donderdag misdroegen.

Ook NEC vindt het jammer dat de wedstrijd zonder Alkmaarse aanhang wordt gespeeld. "NEC staat voor thuis- én uitsupporters", aldus algemeen directeur Wilco van Schaik. "We hebben de afgelopen jaren, maar ook nog recentelijk, kunnen zien welke (positieve) invloed supporters op onze sport hebben. Daarom betreuren we de beslissing om morgen geen AZ-supporters toe te laten, maar hebben we na overleg met de lokale driehoek ook begrip voor het besluit."

Meer uit Binnenland

Veel vertraging in en naar vakantielanden

DEN HAAG (ANP) - Het is volgens de ANWB zaterdag druk op de wegen in de vakantielanden, met zowel terugkerend als vertrekkend verkeer. Veel vertraging is er in Italië naar de Brennerpas en richting Rimini.

8 minuten geleden
Viertal aangehouden na inbraak in brandweerkazerne Aalsmeer

AALSMEER (ANP) - Na een inbraak in een brandweerkazerne in Aalsmeer heeft de politie in de nacht van vrijdag op zaterdag vier mannen aangehouden. De verdachten gingen er in een auto vandoor, waarop de politie een korte achtervolging inzette, zegt een woordvoerder van de politie Amsterdam.

30 minuten geleden
Brand bij recyclingbedrijf Rotterdam onder controle

ROTTERDAM (ANP) - De brand bij een recyclingbedrijf aan de Doklaan in Rotterdam-Zuid is onder controle, meldt de veiligheidsregio. De brand brak vrijdagavond uit en veroorzaakte tot ver in de omgeving veel rook- en stankoverlast. Ook werden de Maastunnel en delen van wegen afgesloten. De tunnel is zaterdagochtend weer vrijgegeven.

3 uur geleden
Persoon omgekomen bij schietincident in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een persoon is in de nacht van vrijdag op zaterdag om het leven gekomen bij een schietincident in een woning aan de New Yorksingel in Den Haag. Dat meldt de politie op X.

7 uur geleden
Drone ingezet om hotspots te vinden bij brand in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De grote brand die vrijdagavond uitbrak bij een recyclingbedrijf aan de Doklaan in Rotterdam-Zuid is nog niet onder controle, aldus de veiligheidsregio. De brandweer zet een drone in om onder andere hotspots van de brand op te sporen. De vele eenheden van de brandweer die blussen worden bijgestaan door een blusboot van het Havenbedrijf.

10 uur geleden
Veel overlast door grote brand bij recyclingbedrijf Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De grote brand bij een recyclingbedrijf aan de Doklaan in Rotterdam-Zuid zorgt voor rookoverlast tot in Heinenoord in de Hoeksche Waard. De Maastunnel is vanwege de rookontwikkeling dicht in beide richtingen. Op de wegen rond de brand staat het verkeer behoorlijk vast, ziet een ANP-verslaggever.

12 uur geleden
Boeren met tractoren demonstreren in Maas en Waal

BENEDEN-LEEUWEN (ANP) - Tientallen boeren met tractoren hebben vrijdagavond geprotesteerd in de buurt van het Gelderse Beneden-Leeuwen (gemeente West Maas en Waal). De politie was aanwezig en faciliteerde de demonstratie, liet een woordvoerder weten.

14 uur geleden