Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ voorlopig zonder verdediger Martins Indi

AZ voorlopig zonder verdediger Martins Indi

ALKMAAR (ANP) - AZ moet het voorlopig doen zonder Bruno Martins Indi. De 28-jarige verdediger raakte donderdag geblesseerd aan zijn hoofd tijdens de verloren uitwedstrijd tegen Rijeka, waardoor AZ werd uitgeschakeld in de Europa League (2-1).

In de 18e minuut lag Martins Indi een paar minuten duizelig op de grond na een ongelukkige actie van een speler van Rijeka, die de AZ-verdediger op het hoofd raakte. Onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat hij schade heeft opgelopen aan zijn jukbeen. "Hij was al geschorst voor de wedstrijd tegen FC Twente, maar het ziet er naar uit dat hij wat langer niet inzetbaar is", zegt trainer Pascal Jansen.

AZ zit in een roerige periode. De clubleiding besloot vorige week zaterdag om hoofdtrainer Arne Slot te ontslaan, omdat hij aan het onderhandelen was met Feyenoord. Zonder Slot en met Jansen als nieuwe hoofdtrainer verloor de Alkmaarse ploeg zondag van FC Groningen (1-2). Martins Indi kreeg in die wedstrijd net als middenvelder Fredrik Midtsjø een rode kaart. De Noor ontbreekt net als Martins Indi zondagavond in Enschede tegen Twente.

"De wedstrijden vallen twee keer de verkeerde kant op, waardoor we niet de juiste resultaten behalen. Daar gaan we zondag weer voor strijden", aldus Jansen.

Meer uit Voetbal

Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

24 minuten geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

1 uur geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

2 uur geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

12 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

21 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

1 dag geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

1 dag geleden