Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ voorlopig zonder verdediger Martins Indi

AZ voorlopig zonder verdediger Martins Indi

ALKMAAR (ANP) - AZ moet het voorlopig doen zonder Bruno Martins Indi. De 28-jarige verdediger raakte donderdag geblesseerd aan zijn hoofd tijdens de verloren uitwedstrijd tegen Rijeka, waardoor AZ werd uitgeschakeld in de Europa League (2-1).

In de 18e minuut lag Martins Indi een paar minuten duizelig op de grond na een ongelukkige actie van een speler van Rijeka, die de AZ-verdediger op het hoofd raakte. Onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat hij schade heeft opgelopen aan zijn jukbeen. "Hij was al geschorst voor de wedstrijd tegen FC Twente, maar het ziet er naar uit dat hij wat langer niet inzetbaar is", zegt trainer Pascal Jansen.

AZ zit in een roerige periode. De clubleiding besloot vorige week zaterdag om hoofdtrainer Arne Slot te ontslaan, omdat hij aan het onderhandelen was met Feyenoord. Zonder Slot en met Jansen als nieuwe hoofdtrainer verloor de Alkmaarse ploeg zondag van FC Groningen (1-2). Martins Indi kreeg in die wedstrijd net als middenvelder Fredrik Midtsjø een rode kaart. De Noor ontbreekt net als Martins Indi zondagavond in Enschede tegen Twente.

"De wedstrijden vallen twee keer de verkeerde kant op, waardoor we niet de juiste resultaten behalen. Daar gaan we zondag weer voor strijden", aldus Jansen.

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

9 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

12 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

12 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

12 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

13 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

13 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

14 uur geleden