Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ voor langere tijd zonder geblesseerde De Wit

AZ voor langere tijd zonder geblesseerde De Wit

ALKMAAR (ANP) - AZ moet het voor langere tijd doen zonder Dani de Wit. De middenvelder liep ruim een week geleden in de verloren thuiswedstrijd tegen FC Groningen een blessure op aan zijn linkerenkel. Aanvullend medisch onderzoek wees uit dat De Wit voorlopig niet in actie kan komen.

De 22-jarige De Wit, een vaste waarde bij AZ, raakte tegen Groningen geblesseerd in de aanloop naar het beslissende doelpunt (1-2). De jeugdinternational van Jong Oranje reisde daarna wel mee naar Kroatië voor de laatste groepswedstrijd in de Europa League tegen Rijeka, maar hij bleef daar op de bank zitten. Zonder De Wit verloor AZ met 2-1, waardoor de Alkmaarders werden uitgeschakeld. Zondag won de ploeg van de nieuwe hoofdtrainer Pascal Jansen wel bij FC Twente (1-3).

De Wit was met tien doelpunten de topscorer van Jong Oranje in de EK-kwalificatie. Voor de ploeg van coach Erwin van de Looi staat eind maart de groepsfase van het toernooi op de kalender. De Wit was dit seizoen in de eredivisie goed voor drie goals en drie assists.

Meer uit Voetbal

Spits De Jong wist vertrek naar FC Porto lang geheim te houden

PORTO (ANP) - Luuk de Jong is verrast dat zijn overgang naar FC Porto tot het laatste moment geheim is gebleven. De spits werd zondag op de Open Dag van de club gepresenteerd in Estádio do Dragão, vlak voor het gewonnen oefenduel met Atlético Madrid (1-0).

1 uur geleden
Verdediger Dest rekent op meer succes met vernieuwd PSV

EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft er ondanks het vertrek van veel basisspelers vertrouwen in dat PSV ook dit seizoen weer succesvol wordt. "Er zijn veel spelers weg, maar er zijn er ook veel goede bijgekomen. Ik denk dat we een heel aardig team hebben", sprak de verdediger, die in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Go Ahead het winnende doelpunt maakte: 2-1.

11 uur geleden
Spits De Jong verrast Bosz met transfer naar FC Porto

EINDHOVEN (ANP) - Spits Luuk de Jong verraste PSV-trainer Peter Bosz met zijn transfer naar FC Porto. "Nee, deze zag ik niet aankomen. Ik hoorde het gisteren", aldus de coach na de winst op Go Ahead Eagles in de Johan Cruijff Schaal (2-1).

12 uur geleden
Aanvoerder Schouten vindt zege PSV op Go Ahead terecht

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten vindt dat PSV de Johan Cruijff Schaal terecht heeft gewonnen. Dat zei de aanvoerder na de late zege (2-1) op Go Ahead Eagles in een eerste reactie tegen ESPN.

13 uur geleden
PSV verzekert zich met late zege voor 15e keer van JC-schaal

EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft voor de vijftiende keer de Johan Cruijff Schaal gewonnen. De recordhouder uit Eindhoven rekende in eigen stadion af met bekerwinnaar Go Ahead Eagles: 2-1. De zege kwam pas laat tot stand. Go Ahead stond twaalf minuten voor tijd nog op voorsprong, maar in de slotfase ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Luuk de Jong vervolgt carrière bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong (34) stapt over van PSV naar FC Porto. Dat heeft de Portugese club via X bekendgemaakt. Het contract van De Jong in Eindhoven was beëindigd. De spits had van PSV ruimte gekregen om over zijn toekomst na te denken.

14 uur geleden
Ajax verkoopt Hato voor 44 miljoen euro aan Chelsea

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het vertrek van Jorrel Hato naar Chelsea bevestigd. De club uit Londen betaalt 44,18 miljoen euro voor de negentienjarige verdediger.

14 uur geleden