Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ verspeelt voorsprong in Utrecht en moet play-offs in

AZ verspeelt voorsprong in Utrecht en moet play-offs in

UTRECHT (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht puntenverlies geleden en is daardoor veroordeeld tot de play-offs. In de Galgenwaard gaven de Alkmaarders een 2-0-voorsprong uit handen. De 2-2 van FC Utrecht, van Anastasios Douvikas, viel pas diep in de blessuretijd.

Al na een kwartier leidde AZ met 2-0. Bij de 0-1 tikte Vangelis Pavlidis bij de eerste paal raak met links, niet veel later verdubbelde de Griek de voorsprong met een kopbal. Beide keren was Jesper Karlsson de aangever. Pavlidis bracht zijn doelpuntentotaal op zestien.

In de 37e minuut deed de thuisploeg wat terug via Sander van der Streek, die met de buitenkant van zijn voet raak schoot. Het duel werd in de slotfase door scheidsrechter Jochem Kamphuis nog even gestaakt omdat er voorwerpen op het veld werden gegooid. Na de hervatting ging het nog mis voor AZ.

FC Utrecht was al verzekerd van deelname aan de play-offs. De club speelde in speciale shirts voor captain Willem Janssen, die na dit seizoen zijn loopbaan beëindigt. Janssen kreeg in de slotfase een publiekswissel en zag zijn ploeg kort na zijn wissel gelijkmaken.

Meer uit Voetbal

Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

33 minuten geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

18 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

22 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 dag geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

1 dag geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

1 dag geleden