Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ verspeelt bij Almere City opnieuw punten

AZ verspeelt bij Almere City opnieuw punten

ALMERE (ANP) - AZ heeft opnieuw niet weten te winnen in de Eredivisie. De Alkmaarders bleven in de uitwedstrijd bij Almere City steken op 0-0.

Met het gelijkspel komt nummer 4 AZ op 36 punten, 1 punt meer dan Ajax. De Amsterdammers spelen zondag nog tegen sc Heerenveen in Friesland.

AZ begon aan het duel in de wetenschap dat de laatste overwinning in de competitie uitgerekend tegen Almere was. Sinds de 4-1-zege in Alkmaar verzamelde de ploeg 2 punten uit vijf duels. In de laatste zes dagen werd twee keer verloren van Feyenoord, in de competitie en de KNVB-beker.

Ook in Almere was AZ in de eerste helft zoekende. Afgezien van een schot van Ruben van Bommel creëerde het elftal van trainer Maarten Martens weinig grote kansen. Aan de andere kant van het veld waren Jochem Ritmeester van de Kamp en Yoann Cathline gevaarlijk, waarna een aangeraakt schot van Álvaro Peña naast vloog.

AZ-spits Vangelis Pavlidis was meteen na rust dicht bij de openingstreffer, maar de Eredivisie-topscorer schoof de bal naast het doel. De bezoekers hadden daarna een overwicht, maar Almere-keeper Nordin Bakker werd amper echt getest. In de slotfase redde hij nog op een van richting veranderde voorzet.

Meer uit Voetbal

Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

43 minuten geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

4 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

6 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

6 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

7 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

11 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

18 uur geleden