AZ verspeelt bij Almere City opnieuw punten
ALMERE (ANP) - AZ heeft opnieuw niet weten te winnen in de Eredivisie. De Alkmaarders bleven in de uitwedstrijd bij Almere City steken op 0-0.
Met het gelijkspel komt nummer 4 AZ op 36 punten, 1 punt meer dan Ajax. De Amsterdammers spelen zondag nog tegen sc Heerenveen in Friesland.
AZ begon aan het duel in de wetenschap dat de laatste overwinning in de competitie uitgerekend tegen Almere was. Sinds de 4-1-zege in Alkmaar verzamelde de ploeg 2 punten uit vijf duels. In de laatste zes dagen werd twee keer verloren van Feyenoord, in de competitie en de KNVB-beker.
Ook in Almere was AZ in de eerste helft zoekende. Afgezien van een schot van Ruben van Bommel creëerde het elftal van trainer Maarten Martens weinig grote kansen. Aan de andere kant van het veld waren Jochem Ritmeester van de Kamp en Yoann Cathline gevaarlijk, waarna een aangeraakt schot van Álvaro Peña naast vloog.
AZ-spits Vangelis Pavlidis was meteen na rust dicht bij de openingstreffer, maar de Eredivisie-topscorer schoof de bal naast het doel. De bezoekers hadden daarna een overwicht, maar Almere-keeper Nordin Bakker werd amper echt getest. In de slotfase redde hij nog op een van richting veranderde voorzet.
Meer uit Voetbal
ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
10 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
13 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
18 uur geleden