Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ verspeelt bij Almere City opnieuw punten

AZ verspeelt bij Almere City opnieuw punten

ALMERE (ANP) - AZ heeft opnieuw niet weten te winnen in de Eredivisie. De Alkmaarders bleven in de uitwedstrijd bij Almere City steken op 0-0.

Met het gelijkspel komt nummer 4 AZ op 36 punten, 1 punt meer dan Ajax. De Amsterdammers spelen zondag nog tegen sc Heerenveen in Friesland.

AZ begon aan het duel in de wetenschap dat de laatste overwinning in de competitie uitgerekend tegen Almere was. Sinds de 4-1-zege in Alkmaar verzamelde de ploeg 2 punten uit vijf duels. In de laatste zes dagen werd twee keer verloren van Feyenoord, in de competitie en de KNVB-beker.

Ook in Almere was AZ in de eerste helft zoekende. Afgezien van een schot van Ruben van Bommel creëerde het elftal van trainer Maarten Martens weinig grote kansen. Aan de andere kant van het veld waren Jochem Ritmeester van de Kamp en Yoann Cathline gevaarlijk, waarna een aangeraakt schot van Álvaro Peña naast vloog.

AZ-spits Vangelis Pavlidis was meteen na rust dicht bij de openingstreffer, maar de Eredivisie-topscorer schoof de bal naast het doel. De bezoekers hadden daarna een overwicht, maar Almere-keeper Nordin Bakker werd amper echt getest. In de slotfase redde hij nog op een van richting veranderde voorzet.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

23 minuten geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

3 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

4 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

5 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot begrijpt boosheid gepasseerde Salah

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.

8 uur geleden
Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

10 uur geleden