AZ verslaat Westerlo in laatste test voor Europees seizoen
WESTERLO (ANP) - AZ heeft de voorbereiding op het nieuwe Europese seizoen met een zege afgesloten. De club uit Alkmaar was in een oefenduel te sterk voor Westerlo. Hakon Evjen maakte in de slotfase het enige doelpunt in België (1-0).
AZ neemt het donderdag op tegen FK Tuzla City. Het eerste duel in de tweede voorronde van de Conference League is in Alkmaar. De return volgt een week later in Bosnië en Herzegovina. Bruno Martins Indi en Jordy Clasie lijken klaar voor de thuiswedstrijd. Zij kwamen tegen Westerlo voor het eerst in actie in de voorbereiding. De zieke Vangelis Pavlidis was niet inzetbaar tegen Westerlo.
AZ speelde tegen Westerlo het vierde oefenduel in de aanloop naar het nieuwe seizoen. De ploeg van trainer Pascal Jansen versloeg PEC Zwolle (3-1) en speelde gelijk tegen PAOK Saloniki (2-2). AZ verloor van Olympiakos (1-0).
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
19 minuten geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
21 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden