AZ verslaat Real Sociedad in vernieuwd stadion
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste wedstrijd met publiek in het vernieuwde stadion gewonnen. De Alkmaarse ploeg versloeg de Spaanse subtopper Real Sociedad met 1-0. AZ kwam na ruim een half uur op voorsprong dankzij Zakaria Aboukhlal, die met een fraaie boogbal de keeper passeerde. Het duel werd door ongeveer 8000 toeschouwers bijgewoond.
Bij AZ was international Teun Koopmeiners weer van de partij. De aanvoerder ging met Jordy Clasie na ruim een uur naar de kant.
Myron Boadu, Owen Wijndal en Marco Bizot ontbraken bij AZ. Met Koopmeiners hopen deze drie spelers nog op een transfer. Boadu heeft van technisch directeur Max Huiberts tijd en ruimte gekregen om de onderhandelingen met AS Monaco over een transfer af te ronden. "Er is concrete interesse, maar er is nog geen akkoord tussen de clubs", gaf Huiberts bij ESPN te kennen.
De Alkmaarse club oefent zondag 8 augustus in het eigen stadion nog tegen Torino. AZ start de competitie zaterdag 14 augustus met een uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk. Donderdag 19 augustus en donderdag 26 augustus staan de play-offs van de Europa League voor de Noord-Hollanders op het programma.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden