AZ verslaat Go Ahead Eagles met 6-2 in besloten oefenduel
DEVENTER (ANP) - AZ heeft in een besloten oefenwedstrijd met 6-2 van Go Ahead Eagles gewonnen. Bij rust leidden de Alkmaarders met 3-1. Beide clubs speelden zonder hun internationals die deze week in actie komen met hun land.
De 21-jarige Ricuenio Kewal scoorde twee keer voor AZ. De andere doelpunten kwamen op naam van Denso Kasius, Jens Odgaard en Ibrahim Sadiq. Gerrit Nauber maakte een eigen doelpunt. Rashaan Fernandes en Thibo Baeten waren trefzeker voor Go Ahead Eagles.
Verder nam NEC nam het in het eigen Goffertstadion op tegen ADO Den Haag, dat uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie. De Nijmegenaren wonnen met 3-0, door goals van Lasse Schöne, Kodai Sano en Pedro Marques.
In Almelo rekende Heracles af met De Graafschap. Dat oefenduel eindigde in 4-1 voor de thuisploeg. De doelpunten van Heracles kwamen van Emil Hansson, Antonio Satriano, Mohamed Sankoh en Diego van Oorschot. Elie Raterink maakte de enige treffer voor de club uit Doetinchem.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
8 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
11 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
13 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
15 uur geleden