AZ verslaat Go Ahead Eagles met 6-2 in besloten oefenduel
DEVENTER (ANP) - AZ heeft in een besloten oefenwedstrijd met 6-2 van Go Ahead Eagles gewonnen. Bij rust leidden de Alkmaarders met 3-1. Beide clubs speelden zonder hun internationals die deze week in actie komen met hun land.
De 21-jarige Ricuenio Kewal scoorde twee keer voor AZ. De andere doelpunten kwamen op naam van Denso Kasius, Jens Odgaard en Ibrahim Sadiq. Gerrit Nauber maakte een eigen doelpunt. Rashaan Fernandes en Thibo Baeten waren trefzeker voor Go Ahead Eagles.
Verder nam NEC nam het in het eigen Goffertstadion op tegen ADO Den Haag, dat uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie. De Nijmegenaren wonnen met 3-0, door goals van Lasse Schöne, Kodai Sano en Pedro Marques.
In Almelo rekende Heracles af met De Graafschap. Dat oefenduel eindigde in 4-1 voor de thuisploeg. De doelpunten van Heracles kwamen van Emil Hansson, Antonio Satriano, Mohamed Sankoh en Diego van Oorschot. Elie Raterink maakte de enige treffer voor de club uit Doetinchem.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
25 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
14 uur geleden