AZ verslaat Feyenoord en houdt zicht op tweede plaats
ALKMAAR (ANP) - Myron Boadu heeft AZ naar een thuiszege op Feyenoord geleid. De 20-jarige spits scoorde maar liefst driemaal tegen de club uit Rotterdam (4-2).
Met dank aan Boadu heeft AZ weer een helder uitzicht op de tweede plaats van de Eredivisie, die aan het einde van het seizoen een ticket voor de voorronde van de Champions League oplevert. AZ verkleinde de achterstand op het als tweede geklasseerde PSV tot 2 punten. Feyenoord zakte naar de vijfde positie en heeft 8 punten minder dan PSV.
Marcos Senesi en Luis Sinisterra brachten Feyenoord voor rust op voorsprong. Mryon Boadu maakte tweemaal gelijk en profiteerde na rust van een blunder van doelman Justin Bijlow (3-2). Teun Koopmeiners bepaalde de eindstand met een benutte strafschop (4-2) op zijn 23e verjaardag.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
9 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
12 uur geleden