AZ verhuurt Buurmeester opnieuw aan PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle huurt Zico Buurmeester voor de rest van het seizoen van AZ. De 23-jarige middenvelder begint daardoor aan zijn tweede termijn in Zwolle, na een eerdere verhuurperiode in het seizoen 2023/2024.
Buurmeester is sinds 2013 bij AZ en verlengde zijn contract eerder tot medio 2028. Hij heeft inmiddels 57 wedstrijden in het eerste elftal achter zijn naam staan en scoorde daarin vijf keer. Na zijn eerste periode bij PEC keerde de speler uit Egmond aan den Hoef in 2024 terug in Alkmaar, waar hij 45 wedstrijden speelde.
"We zijn heel blij dat Zico onverwachts beschikbaar kwam en voor ons heeft gekozen, daar hij meerdere opties had", zegt technisch directeur Gerry Hamstra van PEC. "Zeker ook gezien het feit dat hij vorig seizoen nog ruim veertig wedstrijden in het eerste van AZ speelde. Zico is topfit en sluit per direct aan."
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een moeilijke periode een belangrijke zege geboekt. De ploeg van Ron Jans versloeg NEC met 1-0. De enige treffer werd gemaakt door Miguel Rodríguez.
18 uur geleden