Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ verhuurt aanvaller Griffith aan Fortuna

AZ verhuurt aanvaller Griffith aan Fortuna

ALKMAAR (ANP) - Iman Griffith voetbalt dit seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 21-jarige aanvaller is eigendom van AZ waar hij nog een contract voor een jaar heeft. Fortuna heeft ook een optie tot koop voor de speler van Jong AZ.

Griffith kwam in 2017 over van AVV Zeeburgia en debuteerde eind 2019 in het betaalde voetbal bij Jong AZ. In vijf seizoenen kwam hij tot 77 wedstrijden waarin hij tien keer scoorde. Tot een officieel optreden in de Alkmaarse hoofdmacht kwam het niet.

"Mijn eerste indruk is heel positief," zegt Griffith op de website van Fortuna. "Het is een mooie omgeving en de faciliteiten zijn hier goed. Ik heb er drie seizoenen in de Keuken Kampioen Divisie op zitten en heb daardoor veel geleerd, nu krijg ik de kans om me te bewijzen in de Eredivisie."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Dembélé terug in selectie van Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé staat voor een terugkeer bij Paris Saint-Germain. De laatste winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld maakt deel uit van de selectie van de Franse kampioen voor het uitduel van dinsdag met Bayer Leverkusen in de Champions League.

1 uur geleden
Marokko verovert wereldtitel voor voetballers onder 20 jaar

SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).

3 uur geleden
Derby in Tel Aviv afgelast om rellen Maccabi-fans

TEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.

5 uur geleden
Real Madrid koploper in La Liga na zege bij Getafe

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.

14 uur geleden
Slot vindt dat Liverpool veel vaker had moeten scoren

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.

15 uur geleden
Panathinaikos speelt gelijk in aanloop naar duel met Feyenoord

THESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.

16 uur geleden
Heracles-trainer na 'nachtmerrie': ik ben verantwoordelijk

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.

17 uur geleden