AZ verhuurt aanvaller Griffith aan Fortuna
ALKMAAR (ANP) - Iman Griffith voetbalt dit seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard. De 21-jarige aanvaller is eigendom van AZ waar hij nog een contract voor een jaar heeft. Fortuna heeft ook een optie tot koop voor de speler van Jong AZ.
Griffith kwam in 2017 over van AVV Zeeburgia en debuteerde eind 2019 in het betaalde voetbal bij Jong AZ. In vijf seizoenen kwam hij tot 77 wedstrijden waarin hij tien keer scoorde. Tot een officieel optreden in de Alkmaarse hoofdmacht kwam het niet.
"Mijn eerste indruk is heel positief," zegt Griffith op de website van Fortuna. "Het is een mooie omgeving en de faciliteiten zijn hier goed. Ik heb er drie seizoenen in de Keuken Kampioen Divisie op zitten en heb daardoor veel geleerd, nu krijg ik de kans om me te bewijzen in de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden