Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Slot wilde meer goals van De Wit zien

AZ-trainer Slot wilde meer goals van De Wit zien

HEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Arne Slot sprak tijdens de winterstop over het rendement van zijn spits Dani de Wit, die in de eerste seizoenshelft maar twee keer wist te scoren. De opgeluchte trainer zag dat De Wit tegen sc Heerenveen trefzeker was, net als in de bekerwedstrijd tegen TOP Oss.

"Op trainingskamp heb ik tegen hem gezegd dat een aanvaller van AZ meer goals moet maken", zei Slot bij FOX Sports. "Maar je moet Dani niet onderschatten, hoeveel werk hij verzet. Hij is overgekomen van Jong Ajax en speelt nu voor het eerst structureel in de basis op het hoogste niveau. Het gaat steeds meer leiden tot goals. Hij is goed bezig."

Slot dacht na de 1-1 van Heerenveen even terug aan de wedstrijd van vorige week, toen AZ na een voorsprong met 3-1 verloor van Willem II. "Na die 1-1 dacht ik even: het zal toch niet weer? Dat in combinatie met onze gemiste kansen zorgt nu wel voor extra opluchting."

Slot wilde niet ingaan op een mogelijk vertrek van Thomas Ouwejan, die mogelijk verhuurd gaat worden. "Het is het beleid van de club dat de hoofdtrainer daar niet over praat", aldus Slot. "Ik heb het liefst dat hij niet weggaat. Vanavond hebben we kunnen zien hoe waardevol hij voor ons is."

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

44 minuten geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

49 minuten geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

11 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

12 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

14 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

15 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

17 uur geleden