AZ-trainer Slot: over 180 minuten te weinig kansen gecreëerd
LINZ (ANP) - AZ-trainer Arne Slot berustte in de uitschakeling in de Europa League door het Oostenrijkse LASK Linz, dat het na de 1-1 in Alkmaar thuis met 2-0 afmaakte. "Over 180 minuten is het ons niet gelukt heel grote kansen te creëren", concludeerde Slot bij AZ TV.
"Om deze fase door te komen moet een individu iets speciaals doen. Helaas is dat niet gebeurd over deze twee wedstrijden. En we kregen vandaag twee 'slechte' tegengoals, twee keer vanuit een ingooi."
Toch was Slot niet onder de indruk van LASK Linz. "Ik vind niet dat we zijn uitgeschakeld door de sterkste ploeg waar we tegen hebben gespeeld. Misschien was Antwerp wel sterker", oordeelde Slot. "Het was een mooi Europa League-seizoen. We hebben de komende elf wedstrijden om er voor te zorgen dit volgend seizoen weer mee te maken. Maar we zijn ook nog in de race voor een nóg mooier toernooi."
AZ staat tweede en is dus nog volop in de race voor een plek in de voorrondes voor de Champions League. Zondag wacht AZ de uitwedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
20 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
40 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
22 uur geleden