AZ-trainer Slot op hoede voor tegenstander LASK Linz
ALKMAAR (ANP) - Volgens trainer Arne Slot van AZ heeft zijn club in de Europa League met LASK Linz een team geloot waar rekening mee gehouden moet worden. "Het eerste wat je te binnen schiet is dat ze PSV hebben uitgeschakeld en dat ze in een poule met PSV en Sporting Lissabon eerste zijn geworden. Dan spreken we zeker van een geduchte tegenstander", aldus Slot op de website van zijn club.
Slot had ook al gezien dat Linz goed meedraait in de Oostenrijkse competitie. "Ik zag dat ze maar twee punten achter Red Bull Salzburg staan. Als ik van een club in Europa onder de indruk die niet zo bekend is als Manchester City of Liverpool dan is het Salzburg wel. Als je maar twee punten van deze ploeg staat en je hebt PSV en Sporting uitgeschakeld dan weet je dat we tegenover een hele sterke tegenstander staan. Dat zal ook altijd zijn in deze fase van de Europa League."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
8 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
20 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
20 uur geleden