AZ-trainer Slot: Linz maakte ons het voetballen vaak onmogelijk
ALKMAAR (ANP) - De uitgangspositie is niet ideaal, maar AZ heeft nog altijd een goede kans de achtste finales van de Europa League te halen. Dat zei trainer Arne Slot donderdag na de 1-1 tegen LASK Linz in de eerste wedstrijd.
"Voordat wij de 0-1 tegen kregen, had ik het gevoel dat we steeds beter in de wedstrijd kwamen. En dat er misschien wel meer in zou zitten dan een gelijkspel", zei Slot. "Na hun treffer was dit wel het maximaal haalbare voor ons. We hebben niet de ene na de andere kans bij elkaar gespeeld."
Marko Raguz opende in de 26e minuut de score. Aanvoerder Teun Koopmeiners benutte in de 86e minuut een strafschop. Een belangrijke treffer, zei Slot, die verwees naar eind augustus toen AZ in de play-offs van de Europa League tegen Antwerp kort voor tijd de 1-1 maakte. AZ bereikte in België, na verlenging, alsnog de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
34 minuten geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
39 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
7 uur geleden