Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Slot: komende uitwedstrijden een grotere uitdaging

AZ-trainer Slot: komende uitwedstrijden een grotere uitdaging

ALKMAAR (ANP) - AZ werd in de thuiswedstrijd tegen nummer 17 ADO Den Haag geen moment op de proef gesteld. De komende twee speelronden wordt AZ mogelijk pas echt weer getest. "De uitwedstrijden tegen VVV en FC Groningen zijn grotere uitdagingen voor ons. Maar daar kijken we ook met veel plezier naar uit", zei AZ-trainer Arne Slot na de 4-0-overwinning.

AZ leidde tegen ADO na twintig minuten al met 2-0. "In de tweede helft verdween het tempo en waren we te weinig op zoek naar de 3-0. Ik vind het wel jammer dat we ondanks het vele balbezit niet zo heel veel kansen hebben gecreëerd", aldus Slot. "Gelukkig wordt het in de slotfase nog 4-0, wat goed is voor het doelsaldo. We voldoen nu aan de verwachtingen en spannender moeten we het ook niet maken."

Het kampioenschap is na de 2-0-zege van vorige week bij Ajax ineens een stuk reëler geworden, maar van extra druk is volgens de trainer van AZ geen sprake. "De mindset van kampioen willen worden hebben we heel graag. Naast mij zit iemand en die heeft ook heel veel druk", zei Slot over collega Alan Pardew, de trainer van ADO. "Dat is vervelendere druk. Hij zou graag met mij willen ruilen, maar ik niet met hem eerlijk gezegd."

Meer uit Voetbal

FC Groningen verliest tegen Twente vijfde competitieduel op rij

ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

6 uur geleden
Messi verliest met Inter Miami eerste wedstrijd van het seizoen

LOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.

7 uur geleden
Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

15 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

16 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

17 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

17 uur geleden