Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Martens rekent niet op Kasius tegen Feyenoord

AZ-trainer Martens rekent niet op Kasius tegen Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens gaat ervan uit dat hij het zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen Feyenoord zonder Denso Kasius moet doen. De verdediger kreeg een schorsing van drie wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk, voor zijn rode kaart tegen sc Heerenveen.

De Alkmaarders gingen maandag niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk. De tuchtcommissie legde de AZ-speler vrijdag toch die straf op voor zijn overtreding op Pawel Bochniewicz. "Ik vond dat een zware straf, omdat hij niet met hoge intensiteit zijn voet neerzette, maar de schorsing, die staat", aldus Martens.

AZ kan nog beroep aantekenen, maar Martens laat in de voorbeschouwing op het duel met de Rotterdammers weten dat iemand anders de rol van Kasius gaat invullen. Hij denkt daarbij aan de recentelijk aangetrokken Portugese verdediger Gonçalo Esteves of Mees de Wit. "Zij zijn de eerste twee opties. We gaan richting zaterdag duidelijk aangeven wie het wordt. Het is wel jammer dat Yukinari Sugawara er niet is." De Japanner is net als doelman Mathew Ryan afwezig door deelname aan de Azië Cup.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink wacht nog met keuze nieuwe aanvoerster Oranje

GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.

1 uur geleden
Feyenoord - Panathinaikos begint door storm om 21.00 uur

ROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.

5 uur geleden
Hoofdtrainer Van der Gaag na vijf maanden weg bij FC Zürich

ZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.

6 uur geleden
Feyenoordsupporters kunnen geld vervroegde wedstrijd terugvragen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoordsupporters die donderdag niet bij de vervroegde Europa League-wedstrijd aanwezig kunnen zijn, kunnen het aankoopbedrag terugvragen. Dat meldt de club op de website.

9 uur geleden
Frimpong weken uitgeschakeld met hamstringblessure

FRANKFURT (ANP/RTR) - Jeremie Frimpong is de komende weken uitgeschakeld met een hamstringblessure. Dat zei trainer Arne Slot van Liverpool na de 5-1-zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League. De international van Oranje viel al in de 18de minuut van de wedstrijd uit met de blessure.

10 uur geleden
Feyenoord - Panathinaikos vervroegd door verwachte storm

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.

19 uur geleden
Chelsea scoort vijf keer tegen Ajax in Champions League

LONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.

21 uur geleden