Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Martens rekent niet op Kasius tegen Feyenoord

AZ-trainer Martens rekent niet op Kasius tegen Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens gaat ervan uit dat hij het zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen Feyenoord zonder Denso Kasius moet doen. De verdediger kreeg een schorsing van drie wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk, voor zijn rode kaart tegen sc Heerenveen.

De Alkmaarders gingen maandag niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk. De tuchtcommissie legde de AZ-speler vrijdag toch die straf op voor zijn overtreding op Pawel Bochniewicz. "Ik vond dat een zware straf, omdat hij niet met hoge intensiteit zijn voet neerzette, maar de schorsing, die staat", aldus Martens.

AZ kan nog beroep aantekenen, maar Martens laat in de voorbeschouwing op het duel met de Rotterdammers weten dat iemand anders de rol van Kasius gaat invullen. Hij denkt daarbij aan de recentelijk aangetrokken Portugese verdediger Gonçalo Esteves of Mees de Wit. "Zij zijn de eerste twee opties. We gaan richting zaterdag duidelijk aangeven wie het wordt. Het is wel jammer dat Yukinari Sugawara er niet is." De Japanner is net als doelman Mathew Ryan afwezig door deelname aan de Azië Cup.

Meer uit Voetbal

Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

25 minuten geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

3 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

5 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

6 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

7 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

11 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

18 uur geleden