Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Martens kiest tegen AS Roma voor Meerdink als spits

AZ-trainer Martens kiest tegen AS Roma voor Meerdink als spits

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink begint donderdag in de thuiswedstrijd van AZ tegen AS Roma in de Europa League in de basis. De 21-jarige spits krijgt de voorkeur boven Troy Parrott, die in Alkmaar op de reservebank zit.

Trainer Maarten Martens laat zijn elftal in vergelijking met de laatste wedstrijd, 0-0 tegen FC Utrecht in de Eredivisie, verder ongewijzigd. Meerdink krijgt voorin steun van flankspelers Ernest Poku en Mayckel Lahdo.

Aanvoerder Jordy Clasie vormt samen met Peer Koopmeiners en Sven Mijnans het middenveld. Doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro heeft verdedigers Seiya Maikuma, Wouter Goes, Alexandre Penetra en David Møller Wolfe voor zich staan.

AZ heeft na zes speelronden 8 punten en is bij een zege zo goed als zeker van een plek in de tussenronde. AS Roma, de nieuwe club van Ajacied Devyne Rensch, staat op 9 punten.

AZ is al elf achtereenvolgende duels ongeslagen. AS Roma verloor onder coach Claudio Ranieri de laatste zes wedstrijden niet. De Italianen wisten dit seizoen, in alle competities, nog geen uitwedstrijd te winnen.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

1 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

2 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

10 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

12 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden