Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Jansen ziet onrust binnen de club terug in zijn ploeg

AZ-trainer Jansen ziet onrust binnen de club terug in zijn ploeg

RIJEKA (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen kon na afloop van de pijnlijke Europese uitschakeling bij HNK Rijeka (2-1) niet ontkennen dat het tumult van de afgelopen week invloed heeft gehad op de spelersgroep. "Het is ingrijpend geweest waar de club uiteindelijk voor heeft gekozen", erkende de zaterdag aangestelde opvolger van de ontslagen trainer Arne Slot. "Maar dat zijn dingen die buiten onze macht liggen. Dan moet je antwoord geven op het veld als voetballer, als team en als coach. Dat hebben we nu twee wedstrijden nagelaten te doen."

In Kroatiƫ speelde AZ een povere wedstrijd, maar deed zichzelf in de eerste helft te kort. "Over het algemeen hebben we te weinig kansen afgedwongen. Maar de kansen in de eerste helft van Sugawara en Karlsson, dat zijn momenten waarop je de trekker moet overhalen."

Na rust raakte de Alkmaarders de controle kwijt. Mede door een rode kaart voor Jesper Karlsson, de zoveelste dit seizoen voor AZ. "Het was inmiddels al de zesde rode kaart dit seizoen, meen ik", vervolgde Jansen. "Te bizar voor woorden. We hebben een aantal jongens die snel aangebrand zijn, omdat het niet geheel gaat zoals we graag zien met elkaar. We hadden elf man knetterhard nodig om de partij binnen te halen."

Meer uit Voetbal

Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

5 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

14 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

16 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

16 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

17 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

17 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

19 uur geleden