AZ-trainer Jansen: we misten de echte wil en overtuiging
GRONINGEN (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen vond dat zijn elftal het zondag niet verdiende om te winnen bij FC Groningen. "We misten de echte wil en overtuiging om een doelpunt te willen maken, in mijn beleving", zei hij na de 0-0.
AZ kan door de tweede plaats, goed voor deelname aan de Champions League, vergeten. "Je gaat hierheen met het idee dat je twee wedstrijden hebt om 6 punten binnen te halen en te kijken of ze in Eindhoven nog iets morsen. Dan ben je vandaag zelf de ploeg die punten morst. Dus de tweede plek is verkeken. PSV wordt tweede van Nederland dit jaar", aldus Jansen. "We hebben wel wat momenten gehad. Het is lastig spelen tegen Groningen, ze spelen erg gesloten. Ze zijn moeilijk te verslaan. We hebben wel gekeken waar we ze pijn konden doen, maar daar zijn we niet echt aan toegekomen."
AZ is als nummer 3 veroordeeld tot deelname aan de voorronden van de Europa League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
10 minuten geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
1 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
14 uur geleden