AZ-trainer Jansen vreest voor enkelblessure Pavlidis
LEEUWARDEN (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen kan mogelijk voorlopig niet beschikken over Vangelis Pavlidis. De Griekse spits werd in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur (0-1) halverwege gewisseld.
"Hij voelde op het moment dat hij wilde voorzetten met links iets knappen in zijn rechterenkel, rond de overgang naar zijn kuit. Hij had behoorlijk wat pijn, dus we moeten bekijken wat voor schade er is", zei Jansen tegen het clubkanaal.
De 23-jarige Pavlidis, die in Leeuwarden werd vervangen door Jens Odgaard, was in de eerste twee duels van AZ trefzeker. Tegen Cambuur kwam hij niet tot scoren.
Donderdag treedt AZ aan tegen NEC en zondag wacht de ploeg van Jansen de uitwedstrijd tegen FC Emmen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft Joshua Zirkzee opgeroepen als vervanger voor de geblesseerde Brian Brobbey. Dat maakte de KNVB een dag na het gelijkspel van Oranje in Amsterdam tegen Duitsland (1-1) bekend. Zirkzee meldt zich vrijdagavond in Zeist bij de selectie.
1 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Ook de bestuursvoorzitters van de hoogste voetbalcompetities in Duitsland, Spanje, Italië en Engeland hebben scherpe kritiek geuit op de FIFA en voorzitter Gianni Infantino. De Zwitser kwam in opspraak door het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.
1 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).
5 uur geledenSAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oranje-international Cody Gakpo heeft met zijn doelpunt tegen Duitsland in de Nations League (1-1) Rafael van der Vaart geëvenaard. De aanvaller van Liverpool staat nu, net als de voormalig Ajacied, op 25 treffers voor het Nederlands elftal. Gakpo bereikte dat aantal in zijn 55e interland. Van der Vaart kwam in 109 interlands tot 25 doelpunten.
11 uur geleden